بازدید: 744 | تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1395
رئیس حوزه علمیه های شهر خنداب گفت: آمریکا در انتظار است تا افرادی وارد مجلس شوند که در خط ولایت نباشند و نسبت به مسائل دینی و ارزش‌های اسلامی و فرمایشات رهبری بی تفاوت عمل کنند و بیشتر در راستای اهداف آنها و دیگر دشمنان قدم بردارند، و خوی استکبار ستیزی نداشته و نسبت به دشمنان نرمش داشته باشند.


به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام صفاهانی رئیس حوزه علمیه های شهر خنداب در گفتگو با خبرنگار ما انتخابات در کشور را مسئله بسیار مهم و حیاتی و تاثیرگذار در کشور دانست و گفت: انتخاب درست در انتخابات ایران اسلامی بیمه را خواهد شد، حضور در انتخابات اهمیت بالایی دارد، باید زن و مرد، پیر و جوان در انتخابات حضور پیدا کنند.
انتخاب درست ایران اسلامی را بیمه می کند

شرکت در انتخابات یک وظیفه دینی و انقلابی است
وی با بیان این مطلب که حضور در انتخابات نشانه از علاقه مردم نسبت به نظام اسلامی و ولایت و عظمت انقلاب است اظهار کرد: شرکت در انتخابات یک وظیفه دینی و انقلابی است، نظر رهبر انقلاب و مراجع این است که در انتخابات شرکت کنید، لبیک گفتن به ندای رهبر انقلاب و مراجع دین یک وظیفه دینی و انقلابی است.

وی افزود: ما نسبت به انقلاب وظیفه داریم چرا که زحمات زیادی برای انقلاب کشیده شده و شهدای گرانقدری تقدیم اسلام و انقلاب شده است، شهدا وظیفه خودشان را انجام دادند و وظیفه ما ادامه دادن راه آنها است که یکی از این راه‌ها، شرکت در انتخابات است.

نسبت به آینده اسلام و امور مسلمانان نمی توان بی تفاوت بود
رئیس حوزه علمیه های شهر خنداب گفت: ما باید در صحنه حضور داشته باشیم و دیگران را تشویق کنیم که نسبت به انتخابات بی تفاوت عمل نکنند، چرا که بی تفاوتی به آینده اسلام و امور مسلمانان گناه است.

مهم‌تر بودن انتخاب فرد اصلح از شرکت در انتخابات
صفاهانی با تاکید بر این موضوع که همه مردم باید در انتخابات شرکت کنند گفت: مهم‌تر از شرکت در انتخابات، انتخاب فرد اصلح و شایسته و کسی که لیاقت شایستگی ورود به مجلس را دارد است، مردم باید با دقت و جستجو فرد اصلح را تشخیص دهند، اگر بدون بررسی و یقین به کسی رای دهیم در روز قیامت باید پاسخگوی آن باشیم، نباید آخرت خود را برای دنیای برخی از کاندیداها بسوزانیم.

رئیس حوزه علمیه‌های شهر خنداب گفت: رهبر انقلاب ملاک‌هایی را برای افراد اصلح معرفی کرده‌اند، فرد اصلح را براساس همین ملاک‌ها انتخاب کنید، نماینده باید درد دین و اسلام داشته و برنامه‌های دینی برای او مهم باشد و در چهار چوب دین حرکت کند، اسراف و تخریب در انتخابات گناه است.

تخریب کاندیداها حرام است
وی با بیان این که تخریب کاندیداها حرام است گفت: کاندیداها باید دقت بالایی داشته باشند در تبلیغات اسراف نکنند.

/نماینده‌ای که با خط رهبری زاویه داشته باشد اصلح نیست
صفاهانی با اشاره به این که خدمت به مردم باید در اولویت نماینده‌ها قرار داشته باشد تاکید کرد: قرار داشتن نماینده در خط رهبری یکی از ملاک های مهم به شمار می رود، نماینده ای که با خط رهبری زاویه داشته باشد اصلح نیست، رهبر انقلاب در صحبت های خود به مسئله استکبار ستیزی تاکید فراوانی دارند، بنابراین نماینده ای که می خواهد وارد مجلس شود باید به مسئله استکبار ستیزی اهمیت ویژه‌ای بدهد و نهیب استکبار و مرعوب دشمنان و آمریکا نباشد.

رئیس حوزه علمیه‌های شهر خنداب گفت: اشخاصی بر این باورند که با آمریکا باید سازش داشته و اگر با او صلح کنیم تمام تحریم ها برداشته خواهد شد، این فکر غلط است، جای چنین نماینده‌گانی در مجلس نیست، آمریکا اگر ببیند ایران عقب نشینی کرده جلوتر می آید.

صفاهانی گفت: نماینده باید انقلابی فکر کند و انقلابی و اسلامی عمل کند، مردم شهرستان خنداب با درک سیاسی که دارند نماینده ای را انتخاب خواهند کرد که در خط ولایت و رهبری باشد.

تبلیغات انتخابات در خنداب بوی اسراف می دهد

رئیس حوزه علمیه‌های شهر خنداب به شور انتخاباتی که در خنداب به چشم می خورد اشاره کرد و با بیان این که در تبلیغات برخی از کاندیداها دیده می شود که بیش از حد و اندازه تبلیغات انجام می دهند گفت: تبلیغات انتخاباتی در شهرستان خنداب بوی اسراف می دهد که شایسه نظام و شهرستان خنداب نیست.

صفاهانی گفت: کاندیداها به جای اینکه به معرفی برنامه های خود برای پیاده سازی در شهرستان و استان بپردازند به تخریب و بدگویی نسبت به یکدیگر می پردازند، شایسه و جایز نیست کسی که در جلسه حضور ندارد بدگویی‌اش را انجام دهیم.

وی افزود: کاندیداها قول و وعده‌هایی که در حیطه اختیاراتشان نیست به مردم ندهند، در مسیری قدم بردارند که باعث نگرانی و ناامیدی ملت نشود.

آمریکا در انتظار تشکیل مجلسی مرعوب است
صفاهانی تسریح کرد: آمریکا در انتظار است تا افرادی وارد مجلس شوند که در خط ولایت نباشند و نسبت به مسائل دینی و ارزش‌های اسلامی و فرمایشات رهبری بی تفاوت باشند و بیشتر در راستای اهداف آنها و دیگر دشمنان قدم بردارند، و خوی استکبار ستیزی نداشته و نسبت به دشمنان نرمش داشته باشند.

رئیس حوزه علمیه شهر خنداب خاطرنشان کرد: نماینده باید شجاع و دشمنان را بشناسد و بداند که دشمن در ایران دنبال چه چیزی است، آمریکا به دنبال تسلط بر ایران است.

انتهای پیام/ش
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *