بازدید: 366 | تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1395
سال قبل ۸۵۰ نفر از مردم خنداب به مرقد مطهر امام(ره) اعزام شدند و در سال جاری ۱۱۷۰ نفر اعزام خواهند شد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) که در فرمانداری خنداب برگزار شد چهاردهم و پانزدهم خرداد را نقطه عطفی در انقلاب اسلامی دانست و گفت: امام خمینی(ره) رهبرکبیر انقلاب اسلامی از سال 42 تا سال 57 سختی های زیادی کشیدند تا انقلاب به ثمر نشست.

غیاثی اظهار کرد: مدیران دستگاه‌ها به اندازه کافی حساسیت موضوع را درک می کنند و نیاز است تا مواردی که به آنها سپرده می شود به خوبی انجام دهند.

وی با اشاره به این موضوع که امسال نیز همانند سنوات قبل 7 کمیته برای برگزاری برنامه ارتحال امام پیش بینی شده است گفت: 7 کمیته تدارکات و پشتیبانی، امداد و درمان، فرهنگی و تبلیغات، حمل و نقل، امنیتی، اعزام و کمیته برگزاری مراسم در شهرها و روستاها با محوریت دستگاه‌های متولی شهرستان است تشکیل شده است.

غیاثی با بیان مصوبات جلسه فوق متذکر شد: با هماهنگی هایی که با مسئول اتحادیه مینی‌بوس رانی استان انجام شده 12 دستگاه اتوبوس و 8 دستگاه مینی بوس برای برگزاری مراسم ارتحال در نظر گرفته شده است.

فرماندار خنداب گفت: طبق هماهنگی هایی که با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج انجام شده قرار است تا از تعداد مینی بوس ها تا حد توان کم و به جای آنها اتوبوس جایگزین شود.

 احمدی نماینده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در این جلسه به عدم انجام برخی از تعهدات مدیران ادارت شهرستان در مراسم گرامیداشت ارتحال امام در سال 94 اشاره کرد و گفت: مدیران به قول هایی که در جلسه می دهند و مصوب می شود عمل کنند.

احمدی اظهار کرد: سال قبل 850 نفر از مردم خنداب به مرقد مطهر امام(ره) اعزام شدند و در سال جاری 1170 نفر اعزام خواهند شد، اعزام این افراد نیازمند 25 دستگاه اتوبوس است.

وی خاطرنشان کرد: برای برگزاری برنامه ارتحال امام نیازمند 6 دستگاه خودروی سبک، 1 دستگاه خاور و 2 دستگاه مینی بوس برای ستاد گمشدگان، 1 دستگاه خودروی یخچال دار، 1 دستگاه آمبولاس 1 دستگاه خودروی آتش نشانی نیازمند هستیم.

انتهای پیام/ش
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *