بازدید: 395 | تاریخ انتشار : 9 خرداد 1395
اگر دلتان به حال مردم و بخصوص مردم شهرستان خنداب نمی‌سوزد، دلتان به حال مسافران خارجی که تا به حال چنین جاده‌ایی را ندیده‌اند و از این جاده سفر می کنند بسوزد، جاده پر چاله خنداب زیبنده مسافران خارجی که به مجتمع آب سنگین سفر می کنند نیست.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، بنابر وعده‌هایی که مسئولین شهرستانی و استانی در مراسمات و جلسات به مردم شهرستان در خصوص تعریض جاده خنداب داده بودند، قرار بود تا این جاده در ابتدای سال 95 بعد از تمام شدن برف و باران و سرما، تعریض و روکش آسفالت شود، اما علی‌رغم وعده‌هایی که به مردم داده شد، امروز 3 ماهی از سال 95 می گذرد و خبری از تعریض و روکش آسفالت نیست و هر روز بر بزرگی چاله های وسط جاده افزوده می شود.

این چاله‌ها باعث بروز تصادفات زیادی می شوند، چرا که بسیاری از رانندگان برای قرار نگرفتن چرخ خودرو در این چاله ها از لاین مخالف حرکت می کنند و همین امر باعث بروز تصادفات می شود.

جاده خنداب در فصل تابستان حجم زیادی از ترافیک را با اضافه شدن وسایل نقلیه و ادوات کشاورزی و موتورسیکلت سواران به خود اختصاص می دهد و باریک بودن جاده باعث می شود تا موتورسیکلت سواران و رانندگان تراکتور که اکثرا نوجوانان و جوانان هستند و از قوانین راهنمایی و رانندگی اطلاع چندانی ندارند آسیب ببینند، نمونه بارز این موضوع در ابتدای سال 95 در جاده ملایر به خنداب اتفاق افتاد و موجب شد تا راننده تراکتور و وانت نیسان جان خود را از دست دهند.

نیشگونک: مسئولین عزیز! اگر دلتان به حال مردم و بخصوص مردم شهرستان خنداب نمی‌سوزد، دلتان به حال مسافران خارجی که تا به حال چنین جاده‌ایی را ندیده‌اند و از این جاده سفر می کنند بسوزد، جاده پر چاله خنداب زیبنده مسافران خارجی که به مجتمع آب سنگین سفر می کنند نیست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 انتهای پیام/ش

تگها: جاده خنداب, خبر, اخبار روز, خبرهای داغ, مسافران خارجی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *