بازدید: 284 | تاریخ انتشار : 21 خرداد 1395
امام جمعه جاورسیان گفت: اولویت‌های مطرح شده در فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در زمینه‌ی اقتصاد، اشتغال جوانان، مبارزه با فساد و قاچاق و نیز مسائل فرهنگی با تمام جوانب باید در دستورکار نمایندگان مجلس قرار بگیرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام احمدی امام جمعه جاورسیان در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه جاورسیان گفت: هر چقدر بهره‌ ما از مراتب روزه قویتر باشد و از روزه‌ بطنی به روزه‌ اعضا و جوارح و بلکه به روزه‌ قلب و فکر برسیم، دستاورد ما در زمینه‌ی تقوا بالاتر و محکم‌تر خواهد بود.

احمدی اظهار کرد: رسول اکرم(ص) در فضیلت ماه رمضان می فرمایند؛ این ماه عزیز، ماه خدا، ماه نزول قرآن، ماه برکت، رحمت، مغفرت، استغفار، دعا، توبه و در یک کلام ماه تقرب به خداوند است.

وی حکومت و دعوت حضرت مهدی(عج) را تجدید حیات و قدرت و عظمت اسلام عنوان کرد و افزود: باید تلاش آحاد منتظران واقعی آن‌ حضرت در راستای تحقق این هدف والا باشد.

امام جمعه جاورسیان به دیدار اخیر نمایندگان مجلس دهم با رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: اولویت‌های مطرح شده در فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در زمینه‌ی اقتصاد، اشتغال جوانان، مبارزه با فساد و قاچاق و نیز مسائل فرهنگی با تمام جوانب و اطرافش باید در دستورکار نمایندگان قرار بگیرد.

نماینده ولی فقیه در شهر جاورسیان در بخش دیگری از خطبه ها اتخاذ مواضع محکم در برابر تهدیدات دشمن، پرهیز از تشنج در مجلس و عدم بروز رفتار و گفتار از سوی نمایندگان در جهت تقویت موضع دشمن را از عوامل و‌ ملاکات انقلابی ماندن و عمل انقلابی مجلس برشمرد.

انتهای پیام/ش
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *