بازدید: 734 | تاریخ انتشار : 27 خرداد 1395
رئیس حوزه علمیه مهدیه خنداب گفت: آمریکا در صورتی از ما دست خواهد کشید که ما از معارف و ارزش های دینی و انقلابی دست بکشیم، تا زمانی که ملت ما انقلابی فکر کند و به آن عمل نماید، امریکا با ما دشمنی خواهد کرد، پایبند بودن به ارزش های انقلابی و دینی تنها راه نجات کشور است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام صفاهانی رئیس حوزه علمیه مهدیه خنداب در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص فرمایشات رهبری در بین مسئولان و کارگزاران نظام گفت: مدتی است رهبر انقلاب در مورد انقلاب و انقلابی گری صحبت می کنند و مردم و مسئولین را به این امر مهم سوق می دهند که در همه جا مسئله انقلاب و انقلابی گری پر رنگ شود.

جوانان انقلابی ارزش و سرمایه‌های ایران اسلامی‌اند
صفاهانی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در صحبت های اخیر به جوانان مومن انقلابی، پرداختند و به آنها ارزش قائل شدند و فرمودند،«من به این جوانان علاقه دارم و این جوان‌های انقلابی که دنبال ارزش‌های انقلاب هستند با جوان‌هایی که در خیابان هستند و در بعضی از جاها دنبال خوش گذرانی هستند قابل مقایسه نیستند» جوانان انقلابی ارزش و سرمایه ایران هستند، دشمن هم به این موضوع پی برده‌ و با آنان دشمنی می کند.

وی افزود: یکی از اهداف دشمن، خنثی کردن جوانان انقلابی است، دشمن می خواهد روحیه انقلابی و بسیجی را از آنها بگیرد.

رئیس حوزه علمیه مهدیه خنداب با بیان این که برخی در این تفکر هستند که دشمنی آمریکا با ما تمام شده است گفت: این تفکر غلطی است، آمریکا دشمن درجه یک ما است، امام راحل بارها دشمنی آمریکا را به مردم و مسئولین گوشتزد می کردند، مقام معظم رهبری نیز در سخنرانی های خود به دشمنی آمریکا با ملت ایران،بویژه جوانان انقلابی و مومن تاکید دارند.

مسئولین به جوانان انقلاب بهاء بدهند
صفاهانی متذکر شد: آمریکا خوی استکباری دارد و هدف آن تسلط بر جوانان، مردم و ارزش‌های دینی ما است، مسئولین باید قدر جوانان انقلابی را بدانند و از آنها را در پستها استفاده و به آنها بها بدهند، این جوانان انقلابی بودند که انقلاب را پیروز و جنگ را اداره کردند و فتنه‌ها را خنثی می کنند.

صفاهانی با تاکید بر این که علت کند شدن و تورم در پیشرفت علمی کشور عدم استفاده از توانمندی های جوانان انقلابی است گفت: علت کند شدن پیشرفت علمی در کشور استفاده کمتر از طرفیت جوانان انقلابی است، جوانان انقلابی، سرمایه های اصلی ما هستند، دشمن به این موضوع پی برده و در صدد خارج کردن آنها از خط ولایت و رهبری است.

وی با اشاره به این که دشمنان از هر فرصتی استفاده می کنند تا جوانان ما را به بیراهه بکشانند تصریح کرد: دشمن با تهاجم فرهنگ غربی، بویژه در فضای مجازی، جوانان ما را، نسبت به آینده ناامید می کنند که متاسفانه تا حدی توانسته‌اند موفق عمل کند.

آمریکا در عرصه برجام هم دشمنی خود را به وضوح نشان داد
رئیس حوزه علمیه مهدیه خنداب به مسئله برجام اشاره کرد و گفت: مدتی است که از توافق بین ایران و کشورهای 1+5 می گذرد و دشمنی آمریکا با ایران به وضوع دیده می شود، در این روزها شاهد بدعهدی آمریکا هستیم، آمریکا و 1+5 قرار بود بعد از توافق برجام، تحریم ها را لغو و به تعهدات خود عمل کنند که در این عرصه هم می خواهند با برجام دشمنی خود را نشان دهند.

صفاهانی گفت: مسئولین باید به این مسئله دقت داشته باشند که هدف این کشورهای از توافق برجام، ضربه زدن و عدم پیشرفت ایران اسلامی است، مسئولین به فرمایش مقام معظم رهبری گوش دهند و عمل کنند.

پایبند بودن به ارزش های انقلابی و دینی تنها راه نجات کشور است
رئیس حوزه علمیه مهدیه خنداب متذکر شد: رهبر انقلاب در بین مسئولان نظام فرموند؛ «ما ابتدا برجام را نقض نمی کنیم، اما اگر آمریکا آنرا پاره کند، ما آنرا به آتش خواهیم کشید»، تاکیدات رهبر انقلاب گویای موضوع ایستادگی در برابر دشمن و برخورد جدی با آنها است تا به حق خود برسیم، رسیدن به حق صلح آمیز هسته ای حق جوانان و آیندگان ما است.

وی تاکید کرد: حق گرفتنی است و اگر منتظر باشیم تا آمریکا این حق را به ما دهد، هیچ وقت اتفاق نخواهد افتاد، اگر می خواهیم به حقمان برسیم باید در برابر دشمنان کنیم و از خواسته خود کوتاه نیاییم.

صفاهانی خاطرنشان کرد: آمریکا در صورتی از ما دست خواهد کشید که ما از معارف و ارزش های دینی و انقلابی دست بکشیم، تا زمانی که ملت ما انقلابی فکر کند و به آن عمل نماید، امریکا با ما دشمنی خواهد کرد، پایبند بودن به ارزش های انقلابی و دینی تنها راه نجات کشور است.

انتهای پیام/ش

تگها: جوانان انقلابی, آمریکا, استکبار, ارزش های انقلابی, ایران, برجام

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *