بازدید: 494 | تاریخ انتشار : 1 تیر 1395
رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب در دیدار با فرماندار از وی خواست تا ادارات اقلام مصرفی خود را از کسبه شهرستان تهیه و کالاهای تولید داخل بخصوص چایی را، ایرانی استفاده کنند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، به مناسبت روز اصناف، کارکنان اتاق اصناف شهرستان خنداب با فرماندار خنداب دیدار کردند و مشکلات در حوزه اصناف را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

 حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب ضمن تبریک روز اصناف به کارکنان و هیآت امناء اتاق اصناف و واحد های صنفی شهرستان گفت: 3 اداره در شهرستان خنداب اقلام مصرفی نسبتا بالایی نسبت به بقیه ادارات دارند که عبارتند از اداره جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و فرمانداری شهرستان خنداب است که اگر قیمت اقلام در واحدهای خدماتی خنداب خوب باشد از کسبه های خنداب خریداری خواهند کرد.


غیاثی اظهار کرد: استفاده از کالای داخلی باید در بین مردم فرهنگ سازی و نهادینه شود.

عباس محمدی رئیس اتاق اصناف شهرستان در ابتدای جلسه وجود بازار روزها در سطح شهرستان را معضل اصلی اصناف در خنداب دانست و گفت: انتظار ما از فرماندار این است که جلسه‌ای برای حل این معضل با شهرداران و دهیاران روستاها برگزار کند.

محمدی عدم حمایت از واحدهای خدماتی را مورد بحث و بررسی قرار داد و اظهار کرد: 10 نفر از صاحبان واحد های خدماتی برای گرفتن تسهیلات به بانک ملی خنداب معرفی شده‌اند که متاسفانه تسهیلاتی به آنها پرداحت نشده و آنها به بانک سپه ارجاع داده شده‌اندند که بانک سپه نیز تسهیلاتی به آنها پرداخت نکرده است.

وی پیشنهاد داد تا ادارات اقلام مصرفی خود را از کسبه شهرستان تهیه کنند و کالاهای تولید داخل بخصوص چایی را، ایرانی استفاده کنند.

انتهای پیام/ش

تگها: روز اصناف, خنداب, خبر, اخبار روز, تولید داخل, اتاق اصناف

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *