بازدید: 353 | تاریخ انتشار : 11 تیر 1395
صهیونیست ها امروز در کمال حیرت و ناباوری، نظاره‌گر برکات و دست‌ آوردهای جهانی و منطقه‌ای گفتمان انقلاب اسلامی و اقتدار و عظمت مسلمانان هستند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، بف مناسبت فرارسیدن روز قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مسلمانان جهان، بسیج مهندسین شهرستان خنداب بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

ابتکار هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) مبنی برنامیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌نام روز جهانی قدس، فقط مختص مسلمین و جهان اسلام نیست بلکه همه وجدان‌های بیدار با هر دین و مسلکی در اقصی نقاط این جهان پهناور آنرا پذیرفته و در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف، در تبوتاب هستند.

رخدادهای تلخ و غم‌بار دنیای امروز، به ویژه منطقه اسلامی، بیش از پیش آشکار می‌سازد که اعلان روز جهانی قدس، طرحی راهبردی، حرکتی حکیمانه، ابتکاری آینده‌ نگرانه و اقدامی هوشیارانه در جهت بیداری و بسیج عمومی و اتحاد امت اسلامی در تقابل با چپاولگران، دزدان و جنایتکاران بین‌المللی حاکم بر نظام صهیونیستی جهان بود.

استقبال افکارعمومی از روزجهانی قدس و برگزاری همایش جهانی راهپیمایی در قاره‌های مختلف، نه فقط به معنی اعلان موضع مشترک جهانیان برابر غاصبان صهیونیست سرزمین فلسطین، بلکه قیام و رویارویی علیه سیطره فرهنگی، سیاسی و اقتصادی مشتی یهودی بر ارکان قدرت در نظام سلطه بین‌المللی است.

افکار جهانی، امروز به خوبی می‌داند که جنگ، فساد و کشتار نیابتی گروه‌ها و جریان‌های تکفیری و وهابی تروریست در ممالک اسلامی، از جمله در عراق، سوریه، لبنان، یمن، بحرین تا رویدادها یا مروز افغانستان، پاکستان، ترکیه، عربستان، اردن، مصر، میانمار، نیجریه، لیبی، اردن، قطر و غیره، هم‌چنین محاصره و کشتار وحشیانه ‌مردم مظلوم غزه و کرانه باختری، حلقه‌های به هم وابسته و پیوسته سلسله توطئه‌هایی است که طراحی و فرماندهی پشت صحنه آن مشتی صهیونیست نژادپرست و سفاک هستند که اهرم‌های قدرت جهان و کانون فرمانروایی آمریکا و اتحادیه اروپا را در چنگال خود دارند.

 سیاست‌های خصمانه، فشار‌ها، تحریم‌ها، تهدید‌ها و جنگ روانی و تبلیغاتی همه‌ جانبه و مستمر علیه ایران و مردم مسلمان این کشور و حتی امضای توافقنامه برجام با دولت جمهوری اسلامی از یکسو نشانه استیصال و انفعال آنها در برابر گفتمان و اقتدار روز افزون انقلاب اسلامی و از سوی دیگر حاکی از هراس و وحشت برنامه ‌ریزان و سیاستگذاران صهیونیست نظام سلطه از شکوفایی تمدن اسلامی به پرچمداری ایران و گسترش الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در میان مسلمانان دیگر بلاد اسلامی است.

صهیونیست ها امروز در کمال حیرت و ناباوری، نظاره‌گر برکات و دست‌ آوردهای جهانی و منطقه‌ای گفتمان انقلاب اسلامی و اقتدار و عظمت مسلمانان هستند.

وحشی‌گری‌ها و کشتار بی‌رحمانه آن‌ها و مزدوران شان در ممالک اسلامی از یکسو و پایداری، ایستادگی و دستاوردهای شگفت‌آور جبهه مقاومت اسلامی در سراسر بلاد یاد شده، به خوبی نشان می‌دهد که آن‌ها نه تنها در مهار آتشفشان خشم پیروان اسلام ناب محمّدی (ص) و امواج خروشان نهضت اسلامی دچار شکست و انفعال گردیده بلکه با همه دسیسه‌ها و توطئه‌های خود قادر نبوده‌اند یاد و نام و آرمان فلسطین و آزادی قدس را از بین ببرند و رژیم غاصب اسرائیل یعنی کانون بحران منطقه و جهان اسلام را از تیررس جبهه مقاومت مصون نگهدارند و از فروپاشی و نابودی آن پیش‌گیری کنند.

تشدید رفتار‌ها و اقدامات ضد انسانی و ضد اسلامی آمریکا و اتحادیه اروپا در دوران اخیر و سبقت‌گیری سران و رئسای بعضی کشورهای اسلامی مثل عربستان، ترکیه، مصر، قطر، بحرین، اردن برای اتحاد با صهیونیست‌ها و به رسمیت شناختن رژیم غاصب اسرائیل، به وضوح ثابت می‌کند که برنامه‌ریزان و سیاستگذاران صهیونی در عرصه بین‌المللی، آزادی فلسطین را سرآغاز آزاد سازی دیگر کشورهای اسلامی و سقوط حکام و تاجداران وابسته به اردوگاه صهیونیسم ارزیابی می‌کنند، بنابراین سیاست‌ها، اقدامات و رفتارهای وحشیانه امروز آن‌ها در بسیاری از کشورهای اسلامی نه از سراقتدار و برتری که از سر انفعال، استیصال و دیوانگی است.

بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان خنداب، از مردم مسلمانان ایران اسلامی به ویژه مردم غیور شهرستان خنداب دعوت می‌کند ضمن حفظ هشیاری و بیداری و انسجام و اتحاد خود حول محور مقاومت اسلامی و حمایت و پشتیبانی از آرمان آزادی قدس،با حضور و مشارکت در همایش جهانی روز قدس، تنفر و برائت خود ر ااز صهیونیسم و رژیم جعلی اسرائیل و حامیان و متحدان جهانی و منطقه ‌ایآن و در رأس همه، آمریکا اعلام وعظمت و اقتدار پیروان اسلام نابرادر ای روز بزرگ، در برابر دشمنان جهانی به نمایش بگذارند.

بسیج مهندسین شهرستان خنداب

انتهای پیام/ش

تگها: بسیج مهندسین, خنداب, اخبار خنداب, خبر

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *