بازدید: 336 | تاریخ انتشار : 19 تیر 1395
معاون فرماندار خنداب گفت: شهرستان خنداب با تولید سالانه 20 هزار تن انگور در تبلیغ این محصول ضعیف عمل کرده و در کشور ناشناخته است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، رضا بهاری معاون فرماندار شهرستان خنداب در حاشیه جلسه هماهنگی نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر شهرستان خنداب که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد در گفتگو با خبرنگار ما به تولیدات محصولات کشاورزی شهرستان اشاره کرد و حضور در نمایشگاه را بهترین فرصت برای معرفی تولیدات کشاورزی دانست و گفت: شهرستان خنداب با تولید سالانه 20 هزار تن انگور در تبلیغ این محصول ضعیف عمل کرده و در کشور ناشناخته است.

بهاری با تاکید بر این که حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران فرصتی برای معرفی و تبلیغ فروش انگور و فراهم کردن زمینه صادرات این محصول خواهد بود اظهار کرد: باید در بحث تولید انگور شهرستان خنداب مانور تبلیغاتی گسترده در نمایشگاه انجام شود تا مردم کشور با محصولات تولیدی خنداب آشنا شوند.


وی افزود: تبلیغات محصولات تولیدی شهرستان در نمایشگاه تهران باعث خواهد شد تا مردم بقیه استانها با محصولات کشاورزی خنداب آشنا و زمینه فروش و صادرات آن به دیگر استانها و کشورها مهیا شود و کشاورزی در خنداب رونق بیشتری پیدا کند.

معاون فرماندار شهرستان خنداب با اشاره به این که سال قبل خنداب توانست در بین 12 شهرستان استان مرکزی مقام اول را در نمایشگاه توانمدی های روستایی کسب کند گفت: این شهرستان دومین سالی است که در نمایشگاه حضور پیدا می کند، بنابراین می توانیم نقاط ضعفی که سال قبل وجود داشت را تقویت و با جدیت بیشتری در این نمایشگاه حضور پیدا کنیم.

بهاری با بیان این که یک نفر نماینده از شهرستان خنداب برای حضور در این نمایشگاه معرفی خواهد شد تا محصولات تولیدی کشاورزی را در بسته‌ کامل و زیبا برای برندسازی معرفی کند خاطرنشان کرد: انگور و کشمش و مشتقات آن، گردو، بادام و عسل محصولات تولیدی شهرستان خنداب هستند که می توان در معرفی آنها تبلیغات خوبی در تهران انجام داد.

انتهای پیام/ش

تگها: نمایشگاه, خنداب, خبر, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *