بازدید: 359 | تاریخ انتشار : 25 تیر 1395
امام جمعه جاورسیان گفت: غربی ها در مذاکره برجام خلف وعده کردند و تحریم ها را برنداشتند، در داخل نیز تخطی‌هایی از معیارها و خط قرمزهای نظام که مورد تأکید مقام معظم رهبری بود انجام شد که امیدواریم از سر تعمد و خیانت نبوده باشد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام علیرضا احمدی امام جمعه شهر جاورسیان در خطبه های نماز جمعه جاورسیان ضمن توصیه به تقوای الهی گفت: براساس روایات از اهل بیت(ع)
، احترام به پیرمردان و پیر زنانی که موی خود را در اسلام سفید کرده‌اند، خودداری از حرام و لذات شهوانی حرام، مرگ در مسیر رفت یا برگشت از سفر حج یا عمره، مرگ یا دفن در یکی از دو حرم، از جمله مواردی است که ایمنی از فزع و ترس روز قیامت را به دنبال خواهد داشت.

 

احمدی اظهار کرد: دفن در حرمین البته اگر با شرایط صحیح ایمان از جمله ولایت همراه نباشد، سودی در پی نخواهد داشت و تَجَنُّب و خودداری از حرام با مقوله‌ عفت عمومی و حفظ نگاه و حجاب ارتباط مستقیم دارد.

وی ضمن گرامیداشت سالروز تأسیس بهزیستی و تشکر از خدمات این نهاد، بر تسریع در روند احداث مدرسه‌ معلولین ذهنی‌حرکتی بخش قره‌‌چای در روستای خانقاء تأکید کرد.

امام جمعه جاورسیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالگشت پذیرش قطع‌نامه‌ ۵۹۸ شورای امنیت از سوی امام راحل، آن را منشاء برکات بی‌شمار برای دو ملت مسلمان ایران و عراق عنوان کرد که کمترین اثرش، اتحاد بسیار خوب و قوی دو‌ملت، در برحه‌ حساس کنونی است.

احمدی با اظهار تأسف از خلف وعده‌ طرف مذاکره در برجام و برداشتن تحریم‌ها هشدار داد و تصریح کرد: در این سو نیز تخطی‌هایی از معیارها و خط قرمزهای نظام که مورد تأکید مقام معظم رهبری بود انجام شد که امیدواریم از سر تعمد و خیانت نبوده باشد.

حجةالاسلام احمدی لزوم و ضرورت و توجه‌ ویژه‌ی عموم مردم و خیرین به حوزه‌ی علمیه‌ی برادران خنداب و کمک به حفظ این مدرسه‌ علمیه را مورد تأکید قرار داد و از برکناری ناگهانی و غیر منتظره‌ی بخش‌‌دار قره‌چای توسط عوامل دولت اظهار نارضایتی کرد.

انتهای پیام/ش

تگها: امام جمعه جاورسیان, خنداب, خبر, اخبار روز, خبرهای مردمی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
milad گفته : 26/04/1395 - 18:02

(0+) رای

سلام- ممنون از اخبار خوبتون