بازدید: 415 | تاریخ انتشار : 1 مرداد 1395
امام جمعه خنداب گفت: ما می توانیم با خرید محصولات داخلی اگر چه صرفه اقتصادی کمتری برای خریداران دارد از تولید کننده حمایت کنیم تا اشتغال برای جوانان ایجاد شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه در خنداب به اهمیت نماز جمعه نزد پروردگار اشاره کرد و گفت: در روایات ائمه اطهار(ع) آمده است: کسی که در نماز جمعه شرکت کند و نماز عصر را به جماعت بخواند، خداوند ثواب حج و عمره به او خواهد داد، نماز جمعه ثواب حج و نماز عصر با جماعت ثواب عمره دارد.


مجدی زاده درباره اهمیت نماز جمعه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اشاره و اظهار کرد: رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی های خود درباره اقامه نماز جمعه و اهمیت آن می فرمایند؛ ما نماز جمعه را از انقلاب و امام راحل داریم، سعی کنید نماز جمعه را هرچه باشکوه تر برگزار کنید، هر کس که ایمان دارد نباید در روز جمعه نماز جمعه را فراموش کند، ما باید اول فکر کنیم که چگونه می شود جوانان را به نماز جمعه جذب کرد»، حضور جوانان در نماز جمعه اهمیت فراوانی دارد.

وی در خصوص موضوع بیکاری افزود: مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) فرمودند، «مسئله اشتغال که وابسته به تولید داخلی و مانند این‌ها است، خیلی مهم است، همینطور ما و دولتی و مجلسی و اقتصاددان می گویند که فلان درصد از کارخانجات تعطیل‌اند یا کمتر از نصف ظرفیت کار می کنند، خب، بالاخره چه می شود، باید این کارخانه ها راه بیفتند، اگر کار کردند، اشتغال راه می افتد و این خجلت و شرمندگی نظام از بیکاری جوان، از خجلت خود جوان در داخل خانه بیشتر است، این را شما بدانید، بنده خودم وقتی یاد این جوان می افتم شرمنده می شوم»، ما می توانیم با خرید محصولات داخلی اگر چه صرفه اقتصادی کمتری برای خریداران دارد از تولید کننده حمایت کنیم تا اشتغال برای جوانان ایجاد شود.

نماینده ولی فقیه تصریح کرد: 5 مرداد عملیات مرصاد علیه منافقین در کرمانشاه انجام شد، منافقین قصد فتح تهران را داشتند که در کوه‌ها و تپه‌های کرمانشاه به لطف خدا تلف شدند.

امام جمعه شهر خنداب خاطرنشان کرد: پیامبر اکرم (ص) می‌فرمایند؛ «بخیل ترین مردم کسی است که بر شخص مسلمانی عبور می کند و بر او سلام نمی کند».
انتهای پیام/ش

تگها: نماز, جمعه, اخبار خنداب, خنداب, خبر, امام جمعه, بخیل, مرصاد

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *