بازدید: 315 | تاریخ انتشار : 4 مرداد 1395
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خنداب گفت: در پایان کلاسهای اوقات فراغت علاوه بر ارائه مدرک پرورش زنبور عسل به شرکت کنندگان، یک عدد کندوی زنبور عسل به صورت رایگان به آنها داده خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سعید کریمی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما درباره برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت افراد تحت پوشش کمیته گفت: کلاس‌های اوقات فراغت کمیته امداد برای مددجویان تحت پوشش کمیته در کانون حضرت زهرا(س) در مدرسه روستای استوه برگزار می شود.

 کریمی اظهار کرد: تعداد افراد شرکت کننده در این کانون 70 نفر است که از روستاهای طورگیر، گازران و استوه شرکت کرده‌اند. در این کلاس‌ها مفاهیم قرآنی و احکام، سبک زندگی و مهارت‌های زندگی، مشاوره‌های تحصیلی و کلاس آموزشی مهارت زنبور عسل برای مددجویان آموزش داده می شود.


آمیختگی اوقات فراغت جوانان و احیای اقتصاد مقاومتی در خنداب
وی با تاکید بر این که کلاس‌های آموزشی پرورش زنبور عسل با هدف احیای اقتصاد مقاومتی در حال برگزاری است گفت: با پایان یافتن این کلاس‌ها مدرک پرورش زنبور عسل به شرکت کنندگان به همراه یک عدد کندوی زنبور عسل به صورت رایگان به آنها داده خواهد شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خنداب با اشاره به این که کلاس‌های اوقات فراغت از اول تیرماه آغاز شده و همه اعضاء خانم هستند گفت: 70 درصد شرکت کنندگان دانش آموز‌ هستند، به همره این کلاس‌ها، کلاس‌های آموزشی مهارت های زندگی و مشاوره‌ای خانواده برای آنها با همکاری مرکز مشاوره کلانتری مرکز خنداب برگزار می شود.

کریمی تصریح کرد: 45 نفر از مددجویان به اختیار خود در کلاس‌های سایر ادارت که برنامه های اوقات فراغت در شهرستان برگزار می کنند شرکت کرده‌اند.

وی با اشاره به این که کلاس‌های اوقات فراغت سالیان قبل در ساختمان کمیته امداد برگزار می شود و مشکلاتی را در پی داشت خاطرنشان کرد: با انتخاب روستای استوه به عنوان روستای مرکز و برگزاری کلاسها در مدرسه، هزینه های جاری کاهش پیدا کرد و مددجویان در تردد راحت تر هستند و کیفیت بهتری حاصل خواهد شد.

انتهای پیام/ش

تگها: کلاسهای اوقات فراغت, اخبار, کمیته امداد, خبر, خبرهای مردمی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *