بازدید: 580 | تاریخ انتشار : 7 مرداد 1395
طی مراسمی با حضور رئیس مرکز بهداشت استان مرکزی، رئیس مجمع خیرین سلامت، فرماندار خنداب و جمعی از مسئولان محلی کلنگ احداث مرکز جامع سلامت امام حسین‌(ع) دیزآباد خنداب به زمین زده شد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، با حضور رئیس مرکز بهداشت استان مرکزی، رئیس مجمع خیرین سلامت، فرماندار خنداب و جمعی از مسئولان محلی کلنگ احداث مرکز جامع سلامت امام حسین‌(ع) دیزآباد خنداب به زمین زده شد.

 

سعید حیدری رئیس مرکز بهداشت استان مرکزی در این مراسم گفت: مرکز سلامت دیزآباد توسط یکی از خیرین حوزه سلامت این شهرستان در زمینی به مساحت 500 مترمربع ساخته می‌شود.

حیدری اظهار کرد: عملیات ساختمانی این مرکز با اعتبار اولیه یک میلیارد و 800 میلیون ریال اجرایی می‌شود.

وی افزود: بهداشت یکی از حوزه‌هایی است که کمتر مورد توجه خیرین سلامت قرار گرفته است لذا می‌طلبد خیرین حضور فعال‌تری در این حوزه داشته باشند.

رئیس مرکز بهداشت استان مرکزی با تاکید بر ضرورت معرفی بخش بهداشت به خیرین سلامت گفت: بهداشت گستره وسیعی است که در زندگی فردی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و حتی سیاسی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

حیدری تصریح کرد: پیشگیری مقدم بر درمان است و همین موضوع اهمیت توجه به تقویت زیرساخت‌های بهداشتی را دوچندان می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت با همین رویکرد در کشور اجرایی شده است، اما باید این واقعیت را پذیرفت که منابع دولتی کفاف تکمیل این مهم را در کوتاه‌مدت نمی‌دهد، پس حضور ارزشمند خیرین حوزه سلامت در بهداشت می‌تواند بسیار کارگشا و موثر باشد.
انتهای پیام/ش
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *