بازدید: 572 | تاریخ انتشار : 11 مرداد 1395
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب گفت: چندین سال است که با کمبود اعتبارات و بی توجهی، پروژه ساخت یادمان شهدا گمنام رها شده و بارها مسائل مالی به عنوان بهانه‌ای برای عدم تکمیل این آرامگاه مطرح شده است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، شهرام ثامنی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص ساخت یادمان شهدای گمنام در خنداب گفت: اکنون که فاز اول ساخت و ساز قبور مطهر شهدای گمنام خنداب توسط  بنیاد شهید شهرستان خنداب انجام شده انتظار داریم مسئولین استانی و شهرستانی بالاخص مراکزی که امکان تامین اعتبارات را دارند همت کنند و در مورد ادامه تکمیل این بقعه و آرامگاه مساعدت داشته باشند.

 


ثامنی یکی از پررنگ ترین و پرافتخارترین نقاط تاریخ انقلاب اسلامی ایران را ۸ سال دفاع مقدس دانست و اظهار کرد: جایی که فرزندان برومند خمینی کبیر با دستانی خالی و البته با قلبی مملو از ایمان در برابر قدرت‌های استکباری جهان قد علم کردند و مردانه از ذره ذره خاک میهن دفاع نمودند تا مردان و زنان ایران اسلامی، امروز در آرامش و آسایش زندگی کنند.


وی افزود: قطعا از بهترین و موثرترین امور فرهنگی صورت گرفته طی سالیان گذشته می توان ورود جان بر کفان و شهدای عزیز بویژه شهدای گمنام دفاع مقدس به فضای شهرها را نام برد که شهر خنداب به عنوان  مرکز شهرستان خنداب نیز دیر زمانی است میزبان اخترانی بی نشان است که به یمن قدومشان گرد و غبار غربت از فضای اطرافشان زدوده اند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب گفت: اگر چه در نظر داریم آرامگاه شهداء گمنام با طرحی زیبا احداث شود، اما متاسفانه چندین سال است که با کمبود اعتبارات و بی توجهی این پروژه رها شده است، علی‌رغم تاکید مکرر مردم، رسانه ها و حتی خود مسئولین، بارها مسائل مالی بهانه ای برای عدم تکمیل این آرامگاه که بخشی از آن نیز ساخته شده عنوان می شود.

ثامنی خاطر نشان کرد: طی چند ماه گذشته زائرین کوی شهدا شاهد تغییراتی هر چند جسته و گریخته در مرقد شهدا بوده‌اند ، انتظار می رود مسئولین محترم ادرات، دستگاه‌ها و خیرین و بالاخص شهرداری های خنداب و جاورسیان همت کنند و در مورد ادامه تکمیل این بقعه و آرامگاه مساعدت داشته باشند.

انتهای پیام/ش

تگها: شهدای گمنام, خنداب, اخبار روز, خبرهای مردمی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *