بازدید: 423 | تاریخ انتشار : 13 مرداد 1395
رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب گفت: در این دوره صد نفر از کسبه درخواست صدور پروانه کسب کرده بودند که در این کلاس آموزشی توضیحاتی پیرامون قانون نظام صنفی، کسب حلال، قوانین امور مالیاتی، مکان و بهداشت فردی و بهداشت واحد صنفی برای شرکت کنندگان توضیح داده شد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، عباس محمدی رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب در حاشیه برگزاری کلاس آموزشی پیش نیاز صدور پروانه کسب که در سالن شهرداری خنداب برگزار شد به خبرنگار ما گفت: شرکت در این کلاس ها برای کسانی که می خواهند جواز کسب بگیرند یا آن را تمدید کنند، الزامی است.

 محمدی با بیان این که این کلاس آموزشی دومین دوره آموزشی اصناف خنداب در سال 95 است اظهار کرد: در این دوره 100 نفر از کسبه درخواست صدور پروانه کسب کرده بودند که در این کلاس آموزشی توضیحاتی پیرامون قانون نظام صنفی، کسب حلال، قوانین امور مالیاتی، مکان و بهداشت فردی و بهداشت واحد صنفی برای شرکت کنندگان توضیح داده شد.


وی تعداد پروانه کسب صادر شده در سال 94 را 326 مورد عنوان کرد و افزود: حدود 1700 کاسب در خنداب مشغول فعالیت هستند که از این تعداد برای 1490 نفر پروانه کسب صادر شده و ثبت سیستم شده‌اند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب خاطرنشان کرد: اتاق اصناف شهرستان خنداب دارای 9 اتحادیه به نام‌های، اتحادیه مشاورین املاک و آرایشگران،اتحادیه مصالح و لوازم ساختمانی، اتحادیه خواروبار فروشان، اتحادیه لوازم خانگی و عکاسان، اتحادیه پوشاک فروشان، اتحادیه لوازم یدکی و خدمات خودرو، اتحادیه میوه و تره بار، اتحادیه خبازان و اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان است.

انتهای پیام/ش


کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *