بازدید: 468 | تاریخ انتشار : 15 مرداد 1395
امام جمعه موقت خنداب گفت: حمایت از این صنایع کوچک به رفع بیکاری کمک خواهد کرد و اقتصاد مقاومتی را احیاء می کند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام صفاهانی امام جمعه موقت شهر خنداب در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه خنداب گفت: 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک است، حمایت از این صنایع به رفع بیکاری کمک خواهد کرد و اقتصاد مقاومتی را احیاء می کند.

 صفاهانی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در این خصوص می فرمایند؛ «وقتی تولید داخلی خوابید جوانان ما بیکار و اشتغال کم می شود و تولید کم و رکود بر کشور حاکم خواهد شد وضعیت زندگی و معیشت مردم دشوار می شود »، خدمت به مردم یک عبادت بزرگ است.


وی افزود: رهبر انقلاب اسلامی در روز های اخیردر جمع اقشار مردم فرمودند: «گاهی دشمنان مانعی ایجاد می کنند که عاقلانه است موانع را با تدبیر برطرف کنید، اما نباید به دشمن اعتماد کرد، نمونه اش برجام بود، مسئولینی که از اول در مذاکرات بودند می گویند آمریکا نقض عهد کرده است، 6 ماه از برجام گذشته و هیچ اثر ملموسی در زندگی مردم نداشته، برجام برای برداشتن تحریم ها بود که تحریم برداشته نشده است، آمریکایی ها در ظاهر وعده می دهند اما درعمل توطئه می کنند»، فرمایش رهبر انقلاب آینده را برای همه مردم روشن می کند.


امام جمعه موقت خنداب گفت: مقام معظم رهبری( مدظله‌العالی ) فرمودند؛«تجریه برجام به ما نشان داد که در هیچ مسئله ای نمی توان به آمریکا اعتماد کرد» رهبر انقلاب بارها تاکید دارند که آمریکا دشمن ما، شیطان بزرگ است وقابل اعتماد نیست، دنبال منافع خود است.


وی متذکر شد: هر کشوری که از آمریکا فاصله گرفت، عزت و اعتبار پیدا کرده است، اگر ما در منطقه و دنیا قدرت و عزتی پیدا کردیم به برکت وجود شهدا، امام راحل، روشنگری رهبر انقلاب و دشمنی با آمریکا است، این مسیرهمواره باید ادامه پیدا کند.


صفاهانی با بیان این که آمریکا در دنیا رسوا شده و پیروزی از آن اسلام و ایران اسلامی است تصریح کرد: مسیئولین و مردم در کنار یکدیگر و در صف واحد در مقابل آمریکا بایستیم، اگر در مقابل آمریکا ایستادیم، آنها عقب نشینی خواهند کرد، در مقابل دشمن باید ایستاد.

انتهای پیام/ش

تگها: آمریکا, خنداب, امام جمعه خنداب, اخبار روز, خبرهای مردمی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *