بازدید: 530 | تاریخ انتشار : 15 مرداد 1395
امام جمعه جاورسیان گفت: نقض عهد آمریکایی ها در مسأله‌ برجام، برجام را به تجربه‌ بزرگی تبدیل کرد که نشان می دهد آمریکا نه در قضایای خاص ایران بلکه در هیچ مسئله‌ بین المللی و منطقه‌ایی قابل اعتماد برای مذاکره نیست.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام علیرضا احمدی امام جمعه‌ جاورسیان در خطبه های عبادی سیاسی جمعه جاورسیان گفت: رفتن به قبرستان و سر مزار مؤمنین و قراعت سوره‌ قدر و دعای وارده سبب زوال ترس بزرگ یوم الحساب می شود و اصولا یکی از راه‌های تربیت و اصلاح نفس و بازداشتنش از گناه و وادار کردنش به خوبی‌ها است.


احمدی اظهار کرد: بزرگترین نعمت الهی نعمت ولایت است و بالاترین امتحان الهی هم حول مسئله‌ ولایت است که بسیاری در این امتحان سربلند و عده‌ای هم سرافکنده می‌شوند.

وی به دیدار مردم با رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: نقض عهد آمریکایی ها در مسئله‌ برجام، برجام را به تجربه‌ بزرگی تبدیل کرد که نشان می دهد آمریکا نه در قضایای خاص ایران بلکه در هیچ مسأله‌ بین المللی و منطقه‌ایی قابل اعتماد برای مذاکره نیست.

امام جمعه جاورسیان به فرمایشات رهبر انقلاب درباره مبارزه با فساد اقتصادی و قاچاق اشاره و تصریح کرد: سوزاندن اموال قاچاق، در واقع تأسی به قرآن کریم است، حضرت موسی(ع) گوساله‌ سامری را که باعث گمراهی بنی‌اسرائیل شده بود در آتش سوزاند، تعبیر رهبرانقلاب، شدت ضرورت مبارزه با پدیده‌ منفور قاچاق را می‌رساند.

احمدی آغاز دهه‌ کرامت و میلاد مسعود کریمه‌ اهل‌بیت حضرت فاطمه‌ معصومه سلام الله علیها و روز دختر را تبریک گفت و اظهار کرد: دختران جامعه‌ اسلامی از آن بانوی مکرمه الگو بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: توانایی‌های عظیم داخلی، نعمات پروردگارند و خداوند دوست دارد اثر این نعمات در زندگی دنیوی و اخروی ما ظاهر و آشکار باشد و این مهم با استفاده‌ درست از این ظرفیت‌ها و توانایی‌ها امکان‌پذیر است.

انتهای پیام/ش

تگها: آمریکا, برجام, نقض عهد, خبر, اخبار روز, امام جمعه جاورسیان, نماز جمعه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *