بازدید: 349 | تاریخ انتشار : 29 مرداد 1395
امام جمعه جاورسیان گفت:دولتمردان نباید به محض شنیدن انتقاد، سریعا موضع بگیرند و انتقاد را از جانب بازی و رقابت سیاسی ببینند.

 به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام علیرضا احمدی امام جمعه شهر جاورسیان در خطبه های نماز جمعه جاورسیان گفت: بر اساس روایت امیرالمؤمنین(ع) در نهج‌البلاغه، از شدیدترین حالات بندگان هنگامی است که جمیع خلایق اولین تا آخرین در پیشگاه عدل الهی برای حساب و کتاب دقیق حاضر می‌شوند.

احمدی یاد و نام آیت‌الله حائری یزدی و شهید آیت‌الله سید علی اندرزگو را گرامی داشت و به سالروز آتش کشیدن مسجد الأقصی توسط صهیونیست‌ها و روز جهانی مسجد اشاره و اظهار کرد: مسجد الأقصی و فلسطین بر خلاف تلاش‌های دشمنان، تا لحظه‌ آزادی کامل و دفع شر دشمن همچنان مسأله‌ اول جهان اسلام خواهد بود.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته‌ دولت، مردمی بودن، طعمه ندانستن مسئولیت، آمار دهی‌های واقعی و ملموس، کاهش تورم، خروج از رکود، بهبود وضعیت اشتغال، غافل نشدن از دشمنی‌های آمریکا و صهیونیست، انقلابی بودن و موضع انقلابی گرفتن را از جمله شاخصه‌های دولت خوب و دولتمرد مؤفق برشمرد و تأکید کرد: دولتمردان نباید به محض شنیدن انتقاد، سریعا موضع بگیرند و انتقاد را از جانب بازی و رقابت سیاسی ببینند.

امام جمعه‌ جاورسیان به احداث پست ۶۳کیلو وات برق جاورسیان اشاره و خواستار تسریع در پرداخت کامل حق و حقوق مالکان زمین شد.

وی لزوم رسیدگی به وضعیت رودآب عمومی جاورسیان به منظور جلوگیری از هدر رفت آب و استفاده‌ بهینه از آن را مورد تأکید قرار داد.

انتهای پیام/ش

تگها: فلسطین, مسجد الاقصی, ایران, آمریکا, نماز جمعه, شهر جاورسیان, امام جمعه جاورسیان, هفته دولت, انتقاد, بازی سیاسی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *