بازدید: 410 | تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395
رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان خنداب گفت: نود و هفت نفر از ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان در قالب طرح حج فقرا به مدت پنج روز به مشهد مقدس اعزام شدند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سعید کریمی رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان خنداب هدف از اجرای این طرح را تقویت روحیه معنوی خانواده های تحت حمایت این نهاد و ترویج فرهنگ ناب ارتباط با اهل بیت (ع) عنوان کرد و گفت: در قالب طرح حج فقرا خیران و نیکوکاران با پرداخت هزینه اعزام یک یا تعدادی مددجو به سفر زیارتی، این نهاد را یاری کرده‌اند.

کریمی اظهار کرد: اردوهای سیاحتی و زیارتی به منظور بالا بردن عزت نفس در مددجویان و تقویت بنیه اعتقادی خانواده های تحت حمایت به ویژه ایتام در دستور کار این نهاد قرار گرفته است.

وی افزود: ۹۷ نفر از ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان در قالب طرح حج فقرا به مدت ۵ روز به مشهد مقدس اعزام شدند، هزینه اعزام این کاروان ۲۷۰میلیون ریال بوده که از سوی خیران تامین شده است.

وی افزود: در طول برگزاری این اردو، برنامه های فرهنگی برای ارتقای سطح نشاط و شادابی مددجویان برگزار می شود.

وی بیان کرد: کفالت و اکرام ایتام و افراد بی سرپرست همواره مورد تآکید و توجه خداوند متعال و ائمه معصومین بوده است، اکرام یتیمان موجب دوستی خداوند، آسایش در دنیا و آخرت، بازدارنده از کبر و غرور و دوری از محنت‌های مالی می‌شود.

انتهای پیام/ش

تگها: حج فقرا, مشهد مقدس, اخبار روز, خبرهای مردمی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *