بازدید: 405 | تاریخ انتشار : 5 شهریور 1395
امام جمعه خنداب گفت: رهبر انقلاب فرموند، دولت و دست اندرکاران نباید در سال آخر وقت خود را برای مباحث مربوط به انتخابات بگذارند، بهترین تبلیغ برای دولتی ها خدمت به مردم و اقدام و عمل است، 3 سال از دوران دولت یازدهم گذشته است، 3 سال زمان کمی نیست، تمام نامی که برای امیرکبیر باقی مانده برای 3 سال خدمت امیرکبیر بوده است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در خطبه‌های نماز جمعه خنداب گفت: خداوند گام‌های مومنی که برای جهاد برمی دارد را بسیار دوست دارد، دومین قدم که خداوند دوست دارد، به جا آوردن صله رحم و پیوند دوباره بین خویشاوندان است.

 


مجدی زاده اظهار کرد: امام رضا(ع) می فرمایند، «بیماری برای مومن، رحمت الهی است و باعث می‌شود انسان از گناهان پاک شود، اما مریضی برای کافران عذاب و لعنت است، سختی کشیدن برای مریضی آثار و برکات زیادی دارد، مریضی همواره با مومن هست تا تمام گناهانش پاک شود».

وی به انفجار دفتر نخست وزیری در سال 60 اشاره کرد و گفت: منافقین در هشتم شهریور سال 1360، شهید رجایی و باهنر را در دفتر نخست وزیری ترور کردند، به همین مناسبت، 8 شهرویور روز مبارزه با تروریسم نامگذاری شد، در این روز نخست وزیر و رئیس جمهور انقلابی ترور شد.

امام جمعه خنداب گفت: رهبر انقلاب در باره شهید باهنر و رجایی می فرمایند، «این دو برادر، مظهر عمل بودند، ذکر این 2 شهید در هفته دولت یک امر مغتنمی است، یک چیز نمادین و با ارزش است»، مسئولین و دولت مردان ما در عمل و انقلابی بودن پیرو شهید رجایی و باهنر باشند.

مجدی زاده به دیدار مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه و جماعات اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب فرموند «مسجد باید پایگاه انسان‌سازی و عنوان دل و دنیا، مقابله با دشمن، بصیریت افزایی و زمینه ساز برای ایجاد تمدن اسلامی باشد»، مساجد در دوران انقلاب و جنگ بیشترین تاثیرگذاری را برای تامین نیرو و بسیج مردم و جمع آوری موردنیاز رزمندگان داشتند، امروز برای مبارزه با نقشه های دشمن هم باید مساجد را پرشور نگاه داشت.

وی به بیان فرمایشات رهبر انقلاب در دیدار با دولتمردان پرداخت و گفت: رهبر انقلاب فرمودند، «دولت و دست اندرکاران نباید در سال آخر وقت خود را برای مباحث مربوط به انتخابات بگذارند، بهترین تبلیغ برای دولتی ها خدمت به مردم و اقدام و عمل است، 3 سال از دوران دولت یازدهم گذشته است، 3 سال زمان کمی نیست، تمام نامی که برای امیرکبیر باقی مانده برای 3 سال خدمت امیرکبیر بوده است».

امام جمعه خنداب خاطرنشان کرد: از دولت مردان می خواهیم از امیرکبیر‌ها الگو بگیرند و از مقام معظم رهبری، شهید باهنر و رجایی درس بگیرند.
انتهای پیام/ش
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *