بازدید: 380 | تاریخ انتشار : 12 شهریور 1395
امام جمعه خنداب گفت: اگر ایران به قدرت موشکی و هسته ای دست نیافته بود، کشورهای ۱+۵ حاضر به مذاکره با ایران نبودند، همواره صنایع دفاعی، موشکی، هسته‌ای و نظامی سعی کنند توسعه پیدا کنند تا امنیت را در کشور افزایش و به همسایگان برسانیم.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه ضمن تسلیت سالگرد شهادت امام جواد (ع) گفت: امام جواد(ع) در ۸ سالگی پدر خود را از دست دادند و در ۲۵ سالگلی شهید شدند، همانطور که امام رضا(ع) توسط مامون با سم به شهادت رسیدند، امام جواد(ع) نیز، توسط دختر مامون و همسرشان با سم به شهادت رسیدند.

 

 مجدی زاده اظهار کرد: امام رضا(ع) می فرمایند، «هیچ مولودی به دنیا نیامده است که برکاتش از امام جواد(ع) بیشتر باشد»، امام رضا(ع) تا ۵۰ سالگی صاحب اولاد نشده بودند، برخی از افراد به همین خاطر دچار تردید شدند، افرادی به فرقه های مختلف گرایش پیدا کردند، اما از زمان تولد امام جواد(ع) دین اسلام ناب محمدی(ص) تثبیت می شود، از سال ۱۹۵ هجری تاکنون، طوایف در اسلام ناب ایجاد نشده است.

وی افزود: ۱۷ شهریور ۱۳۵۷، کشتار برخی از مردم تهران توسط ماموران ستم شاهی پهلوی در میدان ژاله بود، رژیم پهلوی با این حرکت وحشیانه کاملا متزلزل شد و اعتصابات به صورت فراگیر همه کشور را فرا می گیرد و ضربه ای مهلک بر پیکر رژیم پهلوی وارد آورد که بعد از ۵ ماه رژیم سقوط کرد.

امام جمعه خنداب ضمن تبریک هفته پدافند هوایی گفت: به همین مناسبت دیداری با فرمانده و معاون عقیدتی سیاسی قرار گاه پدافند هوایی خنداب انجام دادیم.

نماینده ولی فقیه در شهر خنداب گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان و متخصصان وزارت دفاع گفت: «در دنیا قدرت‌هایی زورگو، سلطه گر، دارای کمترین جوهره اخلاق، وجدان و انسانیت حاکم هستند، و از تجاوز به کشورهای و کشتار انسان‌های بی گناه هیچ ابدایی ندارند، توسعه صنایع دفاعی و تهاجمی، کاملا طبیعی است»؛ اگر ایران به قدرت موشکی و هسته ای دست نیافته بود، کشورهای ۱+۵ حاضر به مذاکره با ایران نبودند، همواره صنایع دفاعی، موشکی، هسته‌ای و نظامی سعی کنند توسعه پیدا کنند تا امنیت را در کشور افزایش و به همسایگان برسانیم.

مجدی زاده به مسائل و مشکلات حوزه علمیه برادران خنداب اشاره و خاطرنشان کرد: مسئله تعطیلی حوزه علمیه برادران خنداب حل شد، مشکل کنونی حوزه علمیه، نبود مکان برای پایه دوم برای طلبه ها است، خیرین اگر مکان مناسبی برای حوزه علمیه برای پایه دوم داشتند به دفتر امام جمعه شهر اطلاع دهند.
انتهای پیام/ش

تگها: مذاکره, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *