بازدید: 306 | تاریخ انتشار : 12 شهریور 1395
امام جمعه جاورسیان گفت: عرفان‌های کاذب و نحله‌های انحرافی و خطر ماهواره و فضای مجازی، ازدواج جوانان را مختل و با مشکلات عدیده مواجه کرده است، از مظاهر تبلیغات شیطانی است که توجه به آنها و عمل بر طبق آنها می‌تواند مصداق عبادت و اطاعت از شیطان باشد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام احمدی امام جمعه‌ جاورسیان در خطبه های نماز جمعه گفت: عمل درست به فرامین دین و پرهیز از پیروی از خرافات و اوهام، تقوای الهی است.

احمدی ضمن تسلیت شهادت امام جواد(ع)، سالروز پیوند فرخنده‌ شجره مبارکه‌ علوی و محمدی و روز ازدواج را تبریک گفت و اظهار کرد: عرفان‌های کاذب و نحله‌های انحرافی و خطر ماهواره، فضای مجازی و خطر رسم و رسومات غلط و دست و پاگیری که زندگی عادی و شادی و عزای مردم و ازدواج جوانان را مختل و با مشکلات عدیده مواجه کرده است، از مظاهر تبلیغات شیطانی است که توجه به آنها و عمل بر طبق آنها می‌تواند مصداق عبادت و اطاعت از شیطان باشد.

وی افزود: کمک به تسهیل ازدواج و دور نگهداشتن این سنت نبوی از عادات و رسومات غلط از مصادیق تعاون اسلامی است.

امام جمعه‌ جاورسیان یاد و خاطره‌ شهید آیةالله قدوسی و دستجردی و نیز شهید رئیسعلی دلواری را گرامی‌داشت و اظهار کرد: روز شهادت رئیسعلی در تقویم به عنوان روز مبارزه با استعمار انگلیس نامگذاری شده که نشان می‌دهد ملت بزرگ ایران در طول تاریخ پرافتخار خود همواره ضد ظلم و ستم و اهل تعامل سازنده با تمام دنیا بر اساس احترام به حقوق متقابل بوده است.

وی به سالروز کشتار حجاج مظلوم خانه‌ خدا توسط آل سعود در سال ۶۶ اشاره کرده و افزود: خوب است شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی مراسمی سراسری به بزرگداشت شهدای مظلوم منا در جریان حج سال گذشته اقدام کند.

انتهای پیام/ش

تگها: جاورسیان, امام جمعه خنداب, اخبار روز, خبرهای خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *