بازدید: 441 | تاریخ انتشار : 14 شهریور 1395
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خنداب از ارائه تسهیلات ۷۵ میلیون تومانی برای پرورش زنبور عسل به مددجویان در این شهرستان در راستای احیای اقتصاد مقاومتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سعید کریمی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خنداب گفت: در راستای احیای اقتصاد مقاومتی برای ۷۰ نفر از مددجویان روستاهای طورگیر، استوه، مس سفلی و گازران آموزش، پرورش زنبور داری برگزار شد.

کریمی اظهار کرد: برای هر یک از مددجویانی که کلاس‌های آموزشی را به پایان رساندند، یک کلنی زنبور عسل تهیه و برای آشنایی بهتر با پرورش زنبور عسل در اختیار آنها قراردادیم.

وی افزود:  این آموزش برای دانش آموزان دبیرستانی و برخی از مددجویان در مدت زمان ۲۰ روزه در یکی از مدارس با همکاری آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خنداب هزینه برگزاری این کلاس را برای هر نفر ۳۰۰ هزار تومان عنوان کرد و گفت: در پایان کلاس‌های آموزشی به این افراد مدرک فنی حرفه ای ارائه شد.

کریمی خاطرنشان کرد: آمادگی داریم تا برای گسترش و کارآفرینی مددجویان تا سقف ۳۰ میلیون تومان براساس نوع فعالیت در پرورش زنبورداری، به آنها تسهیلات بدهیم، و اگر کارآفرینی بتواند در زمینه پرورش زنبور عسل تا ۵ نفر اشتغال ایجاد کند، ۷۵ میلیون تومان تسهیلات در اختیارش قرار خواهیم داد.

انتهای پیام/ش


تگها: عسل, اخبار روز, خبرهای مردمی, خبر روز, کمیته امداد

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *