بازدید: 375 | تاریخ انتشار : 25 شهریور 1395
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب گفت: ملت شريف ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و اين ديدارها با خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ايثارگران بايد سند افتخاری برای مسئولين باشد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، شهرام ثامنی رئيس بنياد شهيد شهرستان خنداب در ديدار با پدر شهيد معظم عباس قاسمی در روستای عباس آباد سناورد در بخش قره‌چای خنداب گفت :مسئولين از خداوند متعال خواستار توفیق ادامه راه شهیدان و جانبازان و آزادگان عزیزمان باشند.


ثامنی اظهار کرد: ملت شريف ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و اين ديدارها با خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ايثارگران بايد سند افتخاری برای مسئولين باشد.

وی افزود: خانواده های شهدا، عزيزان خويش را در آن برهه از زمان كه کشور به آنها نیاز داشت در راه اعتلاي قرآن و اسلام و انقلاب تقدیم کردند و به خوبي مي‌دانند كه اگر اين ايثار و از خودگذشتگي ها نبود هرگز كشور و انقلاب به آرمان‌هاي خود دست نمي يافت.

ثامنی خاطرنشان کرد: سرباز شهيد عباس قاسمي در سال ۱۳۴۱ در روستای عباس آباد سناورد از توابع بخش قره چای شهرستان خنداب متولد شد و در سال ۱۳۶۴ در اشنويه به درجه رفيع شهادت نايل آمد.
انتهای پیام/ش

تگها: رئیس بنیاد شهید, خانواده شهدا, اخبار روز, خبرهای مردمی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *