بازدید: 323 | تاریخ انتشار : 2 مهر 1395
امام جمعه شهر خنداب گفت: ما از سپاه، ارتش و نیروهای نظامی می خواهیم توان دفاعی خود را همچنان بالا ببرند و دل ملت ایران را شاد کرده و بر ترس دشمنان بیفزایند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه شهر خنداب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: ۵مهر روز شکست حصر آبادان و ۷ مهر روز بزرگداشت شهادت فرماندهان و سرداران دفاع مقدس، شهید جهان آرا، کلاهدوز و فکوری در سانحه هوایی است.

مجدی زاده اظهار کرد: رهبر انقلاب دردیدار با فرماندهان سپاه فرمودند، «برخی گفته اند علت پیشرفت برخی کشورها، جمع آوری سازمان های نظامی‌شان بوده»، اگر این سخنان واقعا بیان شده، حرف غلطی است، هیچ عاقلی نیروی دفاعی خود را کنار نمی گذارد.

وی افزود: اگر کشور ما در امنیت به سر می برد به خاطر قدرت دفاعی وموشک های دوربرد و نقطه زن است که رعب و وحشت در دل دشمنان انداخته است، ما از سپاه، ارتش و نیروهای نظامی می خواهیم توان دفاعی خود را همچنان بالا ببرند و دل ملت ایران را شاد و بر ترس دشمنان بیفزایند.

امام جمعه شهر خنداب خاطرنشان کرد: گناهکاری که اقرار بر گناه کند بهتر است از کسی که اهل طاعت است اما به عمل خود افتخار می کند.

انتهای پیام/ش

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *