بازدید: 595 | تاریخ انتشار : 2 مهر 1395
امام جمعه جاورسیان گفت: بی‌اعتمادی به آمریکا، باید روز به روز گسترش یابد و این رکنی رکین از پایه‌های قدرت نرم جمهوری اسلامی است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام علیرضا احمدی امام جمعه‌ جاورسیان در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه جاورسیان به واقعه‌ مباهله‌ پیامبر (ص) با نصارای نجران اشاره کرد و گفت:طرح مباحث تاریخی در قرآن به منظور عبرت‌گیری و با هدف رشد انسان است.

احمدی اظهار کرد: مسؤلین و رجال سیاسی نظام اسلامی در ملاقات‌های خود با سران کشورها، نباید نسبت به ظاهر نامناسب طرف ملاقات خود بی‌تفاوت باشند.

وی با اشاره به هفته‌ دفاع مقدس، هدف اصلی رزمندگان و شهدا و جانبازان را عمل به فرمان ولایت عنوان کرد و گفت: شهدای عزیز در امتحان الهی سربلند بیرون آمدند.

امام جمعه شهر خنداب گفت: امام عصر (عج) می فرمایند: «اگر توجه ما از شما برگردد، دشمنان بی‌درنگ نابودتان خواهند کرد» بی‌اعتمادی به آمریکا، باید روز به روز گسترش یابد و این رکنی رکین از پایه‌های قدرت نرم جمهوری اسلامی است.

  نماینده ولی فقیه در جاورسیان به سخن برخی از مسؤلین که گفته بودند نماز جمعه جای طرح مسأله‌ سیاسی و هسته‌ای و مانند آن نیست، اعتراض و خاطرنشان کرد: نماز جمعه نمازی عبادی سیاسی است که در حقیقت منبر نصیحت و‌ موعظه مشفقانه‌ مسؤلین است، مسئولین نباید از موعظه های امامان جمعه برنجند و اظهار نظرهای از این دست داشته باشند.

 امام جمعه جاورسیان با تبریک آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، از والدین دانش‌آموزان خواست تا فرزندانشان را در جهت حفظ حرمت معلمان و اولیای مدرسه تشویق کنند و به آنها بیاموزند نباید کوچکترین بی‌احترامی و هتک حرمتی در شأن معلمان‌ داشته باشند.

انتهای پیام/ش

تگها: نماز جمعه, جاورسیان, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
مدیریت مرودشت نا گفته : 2/07/1395 - 23:26

(0+) رای

سلام دوست و همکار عزیز
سایت شما در قسمت پیوندهای سایت خبری مرودشت نا قرار گرفت. از شما نیز تقاضا می شود سایت خبری مرودشت نا را با آدرس marvdashtna.ir در قسمت پیوندهای خود قرار دهید. تشکر و به امید موفقیت روزافزون تان