بازدید: 211 | تاریخ انتشار : 9 مهر 1395
امام جمعه جاورسیان گفت: هیئات مذهبی از هرگونه تفرقه و پراکندگی بین مردم بپرهیزند و تا حد امکان مراسمات را به صورت ائتلافی و‌ مجتمعی برگزار کنند و در راستای مستحکم‌تر کردن وحدت گام بردارند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام علیرضا احمدی امام جمعه شهر جاورسیان در خطبه های عبادی سیاسی جمعه گفت: براساس توصیه‌های ائمه‌ معصومین(ع) خواندن سوره‌ها‌ی یوسف، احقاف، دخان و عصر در نمازهای واجب و مستحب موجب تقلیل ترس و فزع روز قیامت خواهد شد.

احمدی اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) می فرمایند«هر زنده‌ای خواهد مرد و هر مرده‌ای زنده خواهد شد و همه را خداوند به قدرت بالغه‌اش دوباره خواهد میراند و برای حساب و کتاب زنده خواهد کرد».

وی معاد و تقویت باور به قیامت را یکی از درس‌های قیام و نهضت حسینی دانست و افزود: هیئات مذهبی و گردانندگان مراسمان عزاداری محرم از هرگونه تفرقه و پراکندگی بین مردم بپرهیزند و حتی‌المقدور مراسمات را به صورت ائتلافی و‌ مجتمعی برگزار کنند و در راستای مستحکم‌تر کردن وحدت گام بردارند.

امام جمعه جاورسیان گفت: توصیه رهبر معظم انقلاب به بعضی کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری سال آینده مبنی بر عدم حضور در عرصه‌ رقابت و انصراف از کاندیداتوری، گام مهمی در راستای پیشگیری از دو قطبی شدن انتخابات و بستن راه سوء استفاده‌ دشمنان داخلی و خارجی بود.

احمدی نیروی انتظامی را عامل امنیت در جامعه دانست و از مجاهدت‌های فرماندهان و پرسنل ناجا تقدیر کرد.


انتهای پیام/ش

انتهای پیام/ک

تگها: محرم, هیئات مذهبی, اخبار روز, خبرنامه, خنداب, مجله خبری, هر روز خبر, نماز جمعه, جاورسیان

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *