بازدید: 457 | تاریخ انتشار : 14 مهر 1395
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان خنداب گفت: مجموعا هشتاد مورد بازرسی از اصناف انجام شده که در برخی از صنوف کالای قاچاق وجود داشته و 17 هزار و 300 نخ سیگار قاچاق کشف شده است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سرهنگ عیسی آبادی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان خنداب در همایش پلیس، امنیت و اصناف که در فرمانداری خنداب برگزار شد گفت: کسبه به محض اینکه مدت اعتبار مجوزشان به اتمام می رسد، پیگیری کنند و با بازرسان همکاری لازم را داشته باشند.

عیسی آبادی اظهار کرد: در بازرسی‌های سال جاری 18 مورد تخلف در لوازم یدکی، 1 مورد توسط اداره صنعت و معدن، 2 مورد در صنف مصالح و لوازم ساختمانی، 4 مورد در صنف پوشاک فروشان، 14 مورد صنف خواروبار فروشان، 9 مورد صنف میوه و تره بار، 8 مورد صنف بنگاه‌داران و آرایش گران، 9 مورد صنف خبازان، 10 مورد لوازم خانگی و عکاسان، 9 مورد صنف تاسیسات مکانیکی و 3 مورده توسط اداره بهزیستی شهرستان گزارش شده است.

وی افزود: مجموعا 80 مورد بازدید انجام شده که در برخی از صنوف کالای قاچاق وجود داشته و 17 هزار و 300 نخ سیگار قاچاق کشف شده است.

 معاون فرماندهی انتظامی گفت: بازرسان کالاهای قاچاق مانند سیگار و قرص و غیره را مد نظر داشته باشند و دقت بیشتری کنند.


وی متذکر شد: برای بالا بردن امنیت، لازم است اماکن کاری را به دوربین مدار بسته مجهز کنند تا اگر اتفاقی افتاد، پلیس در سریعترین زمان ممکن افراد متخلف را شناسایی کند.


محمدی رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب ضمن تقدیر از همکاری نیروهای پلیس شهرستان با اتاق اصناف گفت: در سال 94 با همکاری ناجا، 64 واحد صنفی متخلف پلمپ شدند.


در این همایش به چیدن اقلام توسط کسبه در پیادروها و کاسبان سیار اشاره شد و از برخی کاسبان نمونه و رئسای اتحادیه ها در شهرستان تقدیر به عمل آمد.

 انتهای پیام/ش

تگها: پلیس, اصناف, اخبار روز, خبرنامه, ناجا

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *