بازدید: 387 | تاریخ انتشار : 16 مهر 1395
امام جمعه خنداب گفت: پیام مهم شهادت امام حسین(ع)، پیروی از امام، ولایت و رهبر انقلاب و انزاجار از یزید و طاغوت زمان، آمریکا و صهیونسیت غاصب و آل سعود خائن است.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام والمسلمین مجدی زاده کرمانی امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه گفت: یزیدیان از هفتم محرم آب را بر روی امام حسین(ع) و اهل بیت ایشان بستند.

مجدی‌زاده اظهار کرد: پیام مهم شهادت امام حسین(ع)، پیروی از امام، ولایت و رهبر انقلاب و انزاجار از یزید و طاغوت زمان، آمریکا و صهیونسیت غاصب و آل سعود خائن است.

وی افزود: امام رضا(ع) می فرمایند، «کسی که حوائج دنیوی خود را در روز عاشورا نهی کند، خدا حاجت های دنیا و آخرت وی را عطا خواهد کرد»، دشمنان روز عاشورا را مبارک می دانند، اما شیعیان این روز را روز عزا و ماتم می دانند.

امام جمعه شهر خنداب در خصوص رشادت ها و فداکاری های حضرت زینب(س)  مطالبی را مطرح کرد و گفت:زنان و دختران جامعه اسلامی رشادت و بردباری حضرت زینب کبری(س) را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

وی تصریح کرد: حضرت زینب(س)اسوه صبر و تکمیل کننده نهضت عاشورای حسینی و رسوا کننده حکومت یزد و یزیدیان است.

مجدی زاده خاطرنشان کرد: در عزاداری ماه محرم سعی کنیم شعور حسینی را با حضور در مجالس سخنرانی و آشناشدن با اهداف قیام امام حسین(ع) و عزاداری خالصانه بالا ببریم.

انتهای پیام/ش

تگها: ولایت فقیه, اخبار روز, خبرهای مردمی, امام جمعه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *