بازدید: 503 | تاریخ انتشار : 29 مهر 1395
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب گفت: رزمایش دفاع از کوی و برزن، با هدف تقویت و ارتقاء آمادگی رزمی بسیجیان و نیروهای مردمی و ارتقاء آمادگی نیروها برای مقابله با هرگونه تهدید و بحران در سطح شهرستان در حال برگزاری است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،سرهنگ پاسدار حسین روح افزا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما از آغاز رزمایش گردان‌های بیت المقدس در شهرستان خنداب خبر داد و گفت: رزمایش دفاع از کوی و برزن شبانه با حضور گردان‌های بیت‌المقدس شهرستان خنداب همزمان با استان از صبح امروز در منطقه عمومی شهرستان خنداب آغاز شد.

روح‌افزا اظهار کرد: این رزمایش با عنوان دفاع از کوی و برزن و با هدف تقویت و ارتقاء آمادگی رزمی بسیجیان و نیروهای مردمی و ارتقاء آمادگی نیروها برای مقابله با هرگونه تهدید و بحران در سطح شهرستان در حال برگزاری است.

وی افزود: بسیجیان گردان‌های بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیج خنداب همراه سایر بسیجیان استان در این رزمایش شرکت می کنند، این رزمایش، تمرینی برای حضور در شرایط بحران است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب گفت: حضور بسیجیان باعث، امید دوستان نظام و انقلاب و یأس در دل بدخواهان نظام و دشمنان انقلاب خواهند بود.

روح افزا خاطرنشان کرد: کمیته بحران در سطح شهرستان با هماهنگی فرماندار تشکیل و همکاری خوبی بین ادارات انجام شده که امید داریم در موقع رزمایش این آمادگی ها و هماهمگی ها وجود داشته باشد.

 

 

 انتهای پیام/ش

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *