بازدید: 592 | تاریخ انتشار : 7 آبان 1395
امام جمعه خنداب گفت: اسرائیلی که به فکر نابودی اسلام و حکومت های اسلامی است جای برای صلح و مصالحه ندارد، باید تامل کرد تا دشمن واقعی را شناخت و در مقابل آن ایستادگی و مقاومت نمود.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده کرمانی امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه به بیان اوصاف افراد متقین پرداخت و به ۱۳ آبان اشاره کرد و گفت: ۱۳ آبان ۱۳۴۳ روز بازداشت حضرت امام خمینی(ره) و تبعید ایشان به ترکیه بود، ۱۳ آبان ۱۳۵۷ یورش ماموران شاه به دانش آموزان و دانشجویان در دانشگاه تهران و شهید و مجروح کردن ده‌ها دانش آموز اتفاق افتاد که روز دانش آموز نام گرفت، ۱۳ آبان ۹۵ مصادف است با روز پنج شنبه، به همین خاطر راهپیمایی در روز جمعه ۱۴ آبان برگزار می شود.

وی افزود: سومین حادثه در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) بود، امام خمینی(ره) از آن به عنوان انقلاب دوم و انقلابی برتر از انقلاب اول یاد می کنند، انقلاب اول شاه را بیرون کرد و انقلاب دوم آمریکا را از ایران بیرون راند، به همین جهت روز مبارزه با استکبار جهانی است.

امام جمعه خنداب گفت: خداوند در سوره ۱۱۸ آل عمران می فرمایند؛ «از دهانشان(دشمنان) بغض و دشمنی ظاهر می شود»، از دهان کنگره آمریکا، کاندیداهای آمریکا، رژیم صهیونیستی و سعودی ها بغض و دشمنی نسبت به ایران و انقلاب اسلامی ظاهر می شود که بر همین اساس باید مراقب باشیم، آنچه در سینه های دشمنان نهفته، بیشتر از ظاهرشان است.

مجدی زاده اظهار کرد: استکبار جهانی برای نابودی انقلاب اسلامی و ارزش‌های مردم ایران اسلامی با همه توان، تلاش می کند و در مقابل انقلاب صف آرایی کرده‌ است، با استکبار نمی توان کنار آمد، بلکه باید استقامت و ایستادگی کرد و قدرت و توان نظامی را افزایش داد.

امام جمعه خنداب با اشاره به اظهارات سعودی ها در خصوص صلح با اسرائیل تصریح کرد: اسرائیلی که به فکر نابودی اسلام و حکومت های اسلامی است جای برای صلح و مصالحه ندارد، باید تامل کرد تا دشمن واقعی را شناخت و در مقابل آن ایستادگی و مقاومت نمود.

مجدی زاده خاطرنشان کرد: مشکل تکمیل بیمارستان و مشکلات منطقه جنگاه خنداب در سفر هیئت دولت به استان مرکزی حل شدنی است، امیدواریم مابقی مسائل و مشکلات شهرستان نیز حل شوند.

انتهای پیام/ک


تگها: خنداب, امام جمعه خنداب, دولت, اهل بیت, نماز جمعه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *