بازدید: 319 | تاریخ انتشار : 11 آبان 1395
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خنداب گفت: سیصد میلیون تومان زکات در بخش های مختلف در شهرستان جمع آوری شده است.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سعید کریمی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: از ابتدای سال تاکنون در شهرستان خنداب 300 میلیون تومان زکات در بخش محرومین و پروژه جمع آوری شده است.

 کریمی اظهار کرد: از زکات جمع‌آوری شده، 230 میلیون تومان زکات پروژه و 70 میلیون تومان زکات محرومین بوده، پرداخت زکات نسبت به سال قبل 20 درصد رشد داشته است.

وی به مشکلات پیش رو در جمع آوری زکات در شهرستان پرداخت و گفت: مشکل اصلی در کمیته امداد خنداب عدم تخصیص سیاست تشویقی است، امسال با پیگیری‌هایی که داشتیم، تاکنون هیچ مبلغی به حساب کمیته واریز نشده و قرار است تا در روزهای آتی واریز شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان خنداب با بیان این که سیاست تشویقی زکات، مختص پروژه است گفت: اگر سیاست تشویقی تخصیص پیدا کند می تواند تاثیر خوبی در پرداخت زکات در بین مردم داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان خنداب در 8 ماهه سال جاری در جمع آوری زکات محرومین، رتبه دوم را در استان مرکزی کسب کرده است، انتظار ما از اعضای شورای زکات این است که کمک کنند تا فریضه و واجب الهی به نحو احسن انجام شود.

انتهای پیام/

 

تگها: زکات, خنداب, کمیته امداد, خبر, روزنامه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *