بازدید: 451 | تاریخ انتشار : 13 آبان 1395
امام جمعه خنداب گفت: در ۱۳ آبان ۵۸ با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، شاهد درهم شکسته شدن قدرت پوشالی آمریکا بودیم.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی زاده کرمانی امام جمعه شهر خنداب در تجمع راهپیمایی 13 آبان در خنداب گفت: اگر بعضی از ماه‌ها نزول ویژه رحمت الهی است و شهرالله هستند، در روز 13 آبان و 22 بهمن ماه، قدرت و عظمت الهی را مشاهده کردیم و حکومت 2500 ساله شاهنشاهی سرنگون شد و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
در 13 آبان 58 شاهد شکست آمریکا بودیم
مجدی زاده اظهار کرد: 13 آبان به تعبیر امام خمینی(ره)، انقلابی بالاتر از انقلاب اول بود، چرا که اگر در 22 بهمن شاه سکشت خورد و از مملکت بیرون رفت و حکومت شاهنشاهی به زباله دان تاریخ فرستاده شد، در 13 آبان 58 با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، شاهد شکست آمریکا بودیم، آمریکا جنایات بسیاری به ما کرده و بخصوص در 28 مرداد 32 شاه را برگرداند و 25 سال جنایات شاه در این مملکت ادامه داشت.

 امام جمعه شهر خنداب گفت: آمریکا در دوران جنگ تحمیلی پیوسته جنایت می کرد، خداوند در 13 آبان قدرت خود را نشان داد و دانشجویان خط امام(ره) با اتکا به پروردگار و درس گرفتن از فرمایشات امام(ره)، سفارت خانه آمریکا را تسخیر کردند و توانستیم پشت آمریکا را به خاک بمالیم.


وی افزود: نیروهای آمریکایی بیش از 400 روز در اسارت ایران بودند و آمریکا هرچه تلاش کرد، نتوانست آنها را آزاد کند که در نهایت با حمله نظامی در صحرای طبس شکست خوردند.
ملت ایران بارها با قدرت الهی توانسته آمریکا را تحقیر کند
مجدی زاده تصریح کرد: آمریکا در مدت 37 سال، پیوسته ظلم و جنایت کرده است، به تعبیر رهبر انقلاب آخرین ظل آمریکا، بدعهدی به برجام بود که خلاف عهد عمل می کند و با همه زحماتی که کشیده شده بود، کوتاهی کرد، ملت ایران بارها با قدرت الهی توانسته آمریکا را تحقیر کند، تحقیر آمریکا در ستخیر لانه جاسوسی، صحرای طبس و دستگیری تفنگداران توسط نیروهای ایران بود.

وی با بیان این که برخی ها می گویند ما بر اثر سازش با آمریکا است که مشکلاتمان حل خواهد شد افزود: رهبر انقلاب فرمودند، «هرگز چنین نخواهد بود و آمریکا همواره خوی استکباری دارد»، جوانان ما با مقاومت و ایستادگی در صدد نابودی آمریکا و اسرائیل برخواهند آمد.

آمریکا در حق ملت ایران ظلم کرده است
حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب روز 13 آبان را روز ملی در کشور عنوان کرد و گفت: روز 13 آبان یک افتخار استکبار ستیزی است.

غیاثی اظهار کرد: راهپیمایی 13 آبان نشان دهنده وحدت بین مردم و مسئولین و دشمن شناسی واحد است، تاریخ نشان می دهد که آمریکا در حق ملت ایران اجحاف و ظلم کرده است.

وی افزود: حضور مردم خنداب در راهپیمایی 13 آبان خوب و با بصیرت بود.

انتهای پیام/ش

تگها: 13 آبان, آمریکا, ایران, اخبار روز, خبرنامه, خبرهای روزانه, تاپ خبر, امام جمعه خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *