بازدید: 394 | تاریخ انتشار : 14 آبان 1395
امام جمعه خنداب گفت: همانطور که مقام‌معظم رهبری فرمودند سازش با آمریکا مشکلات کشور را حل نمی‌کند تنها باید بر توان داخلی اتکا کرد و امیدی به رفع مشکلات در سازش با دشمن نداشته باشیم.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه ضمن بیان اوصاف افراد متقین گفت: در آستانه اربعین حسینی قرار داریم، مشتاقان بسیاری در پیاوه روی شرکت خواهند کرد، زیارت قبر امام حسین برکات دارد. رزق را زیاد و عمر را طولانی و خطرات را در زندگی برطرف می کند.

مجدی زاده اظهار کرد: رهبر انقلاب در روز چهار شنبه در دیدار با دانش آموزان فرمودند «این که امام فرمود هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید اقدام درستی است، برخی ها فکر می کنند این اقدام اشتباه است»، آمریکا امروز ارزش های انسانی را از بین برده است.

وی افزود: رهبر انقلاب فرمودند؛«بعضی ها فکر می کنند با آمریکا سازش کنیم مشکلاتمان حل خواهد شد، این یک خطای مسلم است، آمریکا این همه مشکل دارد، آمریکا با وجود بحران سیاسی، اخلاقی چگونه می تواند مشکلات ما را حل کند، مشکلات ما را جوانانمان می توانند حل کنند، آمریکا هرگز نمی تواند مشکلات ما را حل کند».

مجدی زاده متذکر شد: این که ما می گوییم، آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی کند، سخن امام(ره) و رهبر انقلاب و فریاد ملت است که حقیقتی انکارناپذیر است.

امام جمعه خنداب خاطرنشان کرد: ایران، ملتی مقاوم، باایمان است که نیروی بسیج، سپاه و ارتش و رهبری قوی دارد، خدایی که ایران را در جنگ ۸ ساله در مقابل تمام دنیا و انقلاب اسلامی را پیروز کرد، قادر است ما را در برابر آمریکای جنایتکار مشروط بر اتحاد مردم پیروز کند.

انتهای پیام/م


کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *