بازدید: 331 | تاریخ انتشار : 5 آذر 1395
امام جمعه خنداب گفت: پیاده روی اربعین با وجود خطرات و شهادت تعدادی از زائرین، پیام و درس بزرگی در برداشت، حضور 25 میلیونی مردم در پیاده روی اربعین و کربلا نوید بخش پیروزی جهان اسلام و ظهور و مدح منجی عالم بشریت خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه خنداب ضمن توصیف افراد مومن و متقین گفت: امام رضا (ع) می فرمایند« کسی که فکر می کند در زندگی گناه زیادی کرده است، باید زیاد صلوات بر محمد و آل او بفرستد، این ثمرات زیاد به کلی گناهان را از بین خواهد برد».

 

 

مجدی زاده با بیان این که همواره روز اربعین نوید بخش پیروزی برای اسلام بوده است اظهار کرد: پیاده روی اربعین با وجود خطرات و شهادت تعدادی از زائرین، پیام و درس بزرگی در برداشت، حضور 25 میلیونی مردم در پیاده روی اربعین و کربلا نوید بخش پیروزی جهان اسلام و ظهور و مدح منجی عالم بشریت خواهد بود.

 

وی به 5 آذر، روز تشکیل بسیج مستضعفین اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب درباره بسیج فرمودند؛ «بسیج پدیده شگفت آور دوران انقلاب بود و امام خمینی(ره) از طرف پروردگار انتخاب شده بود تا این پدیده را بوجود بیاورد».

 

امام جمعه خنداب با بیان این مطلب که وقف میراث ماندگار و عمل خیر است گفت: در جلساتی که با مسئولین و مردم داریم، مردم انتقاداتی به وقف و مسئولین اوقاف شهرستان دارند، انتظار داریم، مسئولین جوابگوی آنها باشند.

 

مجدی زاده ضمن تسلیت درگذشت آیت الله موسوی اردبیلی خاطرنشان کرد: آیت الله موسوی اردبیلی از یاران امام راحل و رهبر انقلاب بودند و امروز مردم، ایشان را در قم تشییع کردند.

 

انتهای پیام/ش

تگها: امام جمعه خنداب, خبر, اخبار خنداب, خبر روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *