بازدید: 389 | تاریخ انتشار : 12 آذر 1395
امام جمعه جاورسیان گفت: چرا برخی از مسئولین با وجود تمدید ظالمانه تحریم ها و بدعهدی‌های گذشته‌ آمریکا هنوز هم از آن توافق بی‌خاصیت حمایت می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام علیرضا احمدی امام جمعه‌ جاورسیان در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه به اوصاف افراد متقین پرداخت و گفت: قرآن کریم وعده داده حتی یک ذره و مثقال از کار و عقیده‌ نیک و بد محاسبه خواهد شد و کسی نمی‌تواند چیزی را از خدا پنهان کند.

 

 احمدی اظهار کرد: برابر آیات قرآن کریم و روایات اهل بیت (ع) در ایام ظهور امام زمان (ع) ایمان کسانی که قبلاً به ایشان ایمان نداشته‌اند سودی به حالشان نخواهد داشت.

 


وی به حوادث خونبار و پر تلفات روزهای اخیر از جمله حوادث تروریستی عراق بر ضد زوار اربعین، حادثه‌ قطار مشهد و‌ جان‌باختن زوار امام هشتم (ع)، درگذشت آیات موسوی اردبیلی، شاهرخی و فاضل استرآبادی و نیز درگذشت مؤذن‌زاده را تسلیت گفت و از مقام شامخ مرحوم آیت‌الله محمد فاضل نجفی استرآبادی تجلیل کرد.

 
امام جمعه جاورسیان به تجدید تحریم‌های آمریکا بر ضد جمهوری اسلامی ایران به مدت ده‌سال اشاره کرد  و حمایت‌های برخی مسئولین از مسأله‌ برجام را مورد انتقاد شدید قرار داد و خواستار پاسخ دولتمردان به افکار عمومی شد و گفت: چرا برخی از مسئولین با وجود تمدید ظالمانه تحریم ها و بدعهدی‌های گذشته‌ آمریکا هنوز هم از آن توافق بی‌خاصیت حمایت می‌کنند.

 

 

 امام جمعه‌ جاورسیان با انتقاد از سیاست‌های چندگانه و‌ متناقض مسولین امر در تعامل با زوار اربعین، اتخاذ یک رویه‌ ثابت و مقرون به صرفه در این باره را مورد تأکید قرار داد.

 

وی با اشاره به هفته‌ وقف، وقف در راه احیا و نگهداری حوزه‌های علمیه و رونق بخشی به تولید و اشتغال را از خداپسندانه‌ترین موارد وقف برشمرد.

 

 

 اشاره به مناسبت های طول هفته‌ آینده از جمله روز دانشجو پایان بخش دیگری از خطبه‌های این هفته‌ جاورسیان بود.

 

انتهای پیام/ش

تگها: امام جمعه, خنداب, خبر, اخبار روز, خبر, نامه, خبر روز, برجام, توافق بی خاصیت, دولت

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *