بازدید: 512 | تاریخ انتشار : 15 آذر 1395
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: فردی که مردی 35 ساله را با ضربات بیل به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،  سید نورالدین حسینی رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: بیست و هشتم شهریور ماه سال جاری مرکز فوریت‌های پلیس 110 شهرستان خنداب خبری مبنی بر یک فقره درگیری دسته جمعی را در یکی از روستاهای این شهرستان به کلانتری اعلام کرد.

حسینی اظهار کرد: بلافاصله مأموران انتظامی در محل حاضر شدند و پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد که در این نزاع دسته‌جمعی، مردی 35 ساله بر اثر ضربات بیل به قتل رسیده است.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی از شناسایی قاتل توسط کارآگاهان پلیس استان خبر داد و افزود: با وقوع قتل پس از مدتی پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان مرکزی قرار گرفت و موضوع شناسایی و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

حسینی ادامه داد: سرانجام در بستر انجام تحقیقات هدفمند و با اعتراف شاهدان، پس از گذشت دو ماه مأموران موفق شدند قاتل را در یک اقدام عملیاتی و غافلگیرانه دستگیر کنند.

وی گفت: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های صورت گرفته لب به اعتراف گشوده و اظهار داشت که وی با مقتول از قبل اختلاف داشته که در نهایت در روز حادثه پس از وقوع درگیری، او را با ضربات بیل به قتل رسانده است.

حسینی خاطرنشان کرد: بعد از اعتراف صریح متهم به قتل مرد 35 ساله، پرونده وی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارسال و متهم با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

 

منبع: فارس

 انتهای پیام/ش

تگها: قاتل, فراری, اخبار روز, خبرنامه, پلیس

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *