بازدید: 157 | تاریخ انتشار : 20 دی 1395
علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در پیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی  را تسلیت گفت.


به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب به نقل از خانه ملت؛ علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در پیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی  را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

هوالباقی
انّا لله و انّا الیه راجعون
 
ضایعه ارتحال رییس فقید مجمع تشیخیص مصلحت نظام آیت الله هاشمی رفسنجانی که از یاران دیرین امام خمینی (ره) و از دوستان و همسنگران دوران مبارزات نهضت اسلامی و یار رهبر عزیز انقلاب طی سالهای متمادی گذشته بوده اند، باعث تاسف و تاثر گردید.

سوابق مسئولیت های مختلف و گوناگون آن عالم مجاهد و سیاستمدار پرسابقه به تعبیر مقام معظم رهبری "برگ های درخشان زندگی پر فراز و نشیب این مبارز قدیمی است".

اینجانب ارتحال این مبارز کهن انقلاب را که خدمات ارزشمندی را به انقلاب و نظام اسلامی داشته و همگام با رهبر معظم انقلاب تجربه ای مشترک و  دراز مدت در نشیب و فرازهای دوران انقلاب داشته اند به ساحت قدسی حضرت بقیه الله الاعظم ،مقام عظمای ولایت، خانواده و بستگان آن مرحوم و عموم ملت شریف ایران، تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت حق برای آن مرحوم غفران الهی و علو درجات را خواستارم.

دکتر علی اکبر کریمی
نماینده مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *