بازدید: 143 | تاریخ انتشار : 28 آبان 1397
فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت:۲۸۰ دانش‌آموز دختر اراکی در قالب کاروان راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،به نقل از پایگاه خبری دیار آفتاب ،فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت:۲۸۰ دانش‌آموز دختر اراکی در قالب کاروان راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمدرضا عسگری فرمانده سپاه ناحیه اراک در آیین بدرقه دانش آموزان گفت: ۲۸۰ دانش‌آموز دختر روز دوشنبه از مقابل کانون بسیج جوانان اراک در قالب کاروان راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.

عسگری اظهار کرد: این دانش آموزان که در پایه دوم دبیرستان در آموزشگاه‌های تحصیل می‌کنند از سوی حوزه شهید فهمیده ۲ این شهر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: این دانش آموزان به مدت سه روز علاوه بر بازدید از مناطق عملیاتی هویزه، دهلاویه، عملیات والفجر هشت و اروندکنار، مهارت‌های درس آمادگی و دفاعی را نیز فرامی‌گیرند.

فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: این کاروان در قالب هفت‌دستگاه اتوبوس در مناطق عملیاتی حضور می‌یابند و روحانی و راوی پیشکسوت هشت سال دفاع مقدس نیز دانش آموزان را در این اردوی معنوی همراهی می‌کنند.

وی تقویت سطح آموزه‌های عبادی و معنوی دانش آموزان و آشنایی بافرهنگ ایثار و شهادت را از مهم‌ترین هدف اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی عنوان کرد و افزود: اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی باهدف آگاه‌سازی و آشنا کردن نسل جوان با رشادت‌ها و شجاعت‌های رزمندگان یکی از راهکارهای مقابله با جنگ نرم است.


 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *