بازدید: 317 | تاریخ انتشار : 2 آبان 1398
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، در بازی جدید پرسپولیس بازیکن گلزن این تیم در خوشحالی خود پیامی را روی پیراهنش نشان داد که فضای مجازی را لرزاند.

دیکتاتوری ضدانقلاب با حمله به

«مهدی ترابی» نشان داد دغدغه‌ای در خصوص پیشرفت کشور دارد. وی روی پیراهنی که زیر پیراهن اصلی تیم خود پوشیده بود پیام «تنها راه نجات کشور، اطاعت از رهبری» را درج کرده بود و در شادی پس از گل خود آنرا نشان داد.

دیکتاتوری ضدانقلاب با حمله به


اما بعد از اینکه ترابی این پیام را عمومی کرد سیاهی لشکر ضدانقلاب در شبکه‌های اجتماعی اقدام به هتاکی علیه وی کردند و یکی از استدلال‌هایشان این بود که وی نباید در امور سیاسی ورود کند.

مهدی ترابی چرا در تیررس هجمه ضدانقلاب قرار گرفت؟

از همین رو هجمه به ترابی شروع شد. ترابی خود در مقابل این هجمه‌های عناصر ضدانقلاب به شادی پس از گلش گفت: «وقتی افراد معلوم‌الحال و خارج‌نشین از شادی گل من ناراحت میشوند، این مسئله نشان میدهد حتما کار من درست بوده‌ست. باز از کشورو نظام اسلامی حمایت میکنم.»

ترابی پیشتر نیز در شادی پس از گل خود پیام‌های ارزشی و اخلاقی دیگری را به نمایش گذاشته بود.

 

دیکتاتوری ضدانقلاب با حمله به

به نظر می‌رسد که این افراد از شادی پس از گل ترابی احساس خطر کردند که اینچنین به وی حمله ور شده و علیه او هتاکی می‌کنند. درحالی که هر بار یکی از فوتبالیست‌ها و سلبریتی‌ها اقداماتی در راستای منافع ضدانقلاب انجام دادند هر چند که این موارد سیاسی بود، عناصر ضدانقلاب آن‌ها را تشویق به ادامه این موارد می‌کرد.

این درحالی است که همین عناصر وقتی که «عادل فردوسی پور» با «محمد جواد ظریف» خارج از قاعده فوتبالی برنامه ۹۰ مصاحبه کرد آنرا معقول دانسته و از فردوسی پور حمایت کردند.

دیکتاتوری ضدانقلاب با حمله بهاز سوی دیگر وقتی یکی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال اقدام به حمایت از دروغ دختر آبی کرد، ضدانقلاب در فضای مجازی با سوت و کف از این موضوع استقبال کردند.

جالب اینجاست که کاریکاتوریست‌های ضدانقلاب نیز در این زمینه دست به تخریب و سیاه نمایی علیه مهدی ترابی زدند.

دیکتاتوری ضدانقلاب با حمله بهحمله پروپاگانداگونه به سلبریتی‌ها برای منکوب کردن ارزش‌ها

حتی ضدانقلاب برای این بازیکن فوتبال به طور کاملا دیکتاتورمآبانه‌ای حق اظهار نظر هم قائل نیست. در این میان حمله به ترابی تنها چاشنی کار ضدانقلاب نشده است و داریوش ارجمند بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون ایران که این روز‌ها در نقش «حشمت فردوس» در سریال ستایش خوش درخشیده است و بسیاری به سبب بازی وی در این سریال بیننده آن شده اند، حمله ور شده اند.

دیکتاتوری ضدانقلاب با حمله به

داریوش ارجمند هم چندی پیش اظهار نظری درباره ارادت به ائمه اطهار و رهبر معظم انقلاب داشته است. این ماجرا سبب شده است تا برخی از ضدانقلابیون علیه ترابی و داریوش ارجمند توامان دست به کار شوند.

جالب اینجاست که ضدانقلاب به همین موارد هم بسنده نکرده است و اگر چرخی در شبکه‌های اجتماعی بزنیم به وضوع متوجه می‌شویم که این نوع افراد به طور کاملا بیمارگونه‌ای به هر هنرمند و سلبریتی که پایبندی خود را به ارزش‌های دینی و ملی ابراز داشته است، حمله ور شده اند.

دیکتاتوری ضدانقلاب با حمله به

ضدانقلاب سعی می‌کند با یک پروپاگاندا و هجمه‌ای شدید علیه هنرمندان ارزشی آن‌ها را به گوشه رینگ برده و اختناق ایجاد کرده و آنان را مرعوب کند و به نوعی با دیکتاتوری خاص خود به سرکوب این افراد بپردازد تا فرد دیگری نیز به این شکل جرات ابراز علاقه نسبت به ارزش‌ها در فضای عمومی نداشته باشد. هرچند که ضدانقلاب در هر حال تنها به غر زدن و لشکرکشی‌های بچه گانه که عاقبت همه این‌ها شکست هست، دست پیدا می‌کند و بازهم شاهد ابراز عقیده افرادی، چون مهدی ترابی هستیم.

دیکتاتوری ضدانقلاب با حمله به

منبع:راه دانا

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *