بازدید: 650 | تاریخ انتشار : 7 خرداد 1393

مشاور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در جمهوری اسلامی عزمی برای راهنمایی مردم به بهشت با استفاده از ابزار زور نبوده و نیست.

 به گزارش نسیم خنداب , به  نقل از صبح توس ،حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان در خصوص صحبت های اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه با زور تازیانه نمی شود مردم را به بهشت راهنمایی کرد، افزود: این جملات را قبلا آقای خاتمی به کار می برده  و بنده هیچ وقت منظور ایشان را متوجه نمی شدم.

 وی اظهار کرد: منظور این جمله آقای رئیس جمهور که گفته است « بگذاریم مردم راه بهشت را خودشان انتخاب کنند.» چه معنی و مفهومی دارد؟زیرا  در جمهوری اسلامی عزمی برای راهنمایی مردم به بهشت با استفاده از ابزار زور نبوده و نیست.

 وی ضمن خاطر نشان کردن استفاده از ابزار زور برای برپایی نماز در برخی کشورها خاطر نشان کرد : نظام جمهوری اسلامی هیچگاه  از زور استفاده نکرده و دلیل آن نیز عدم برخورد نیروی انتظامی با افرادی است که در نماز شرکت نمی کنند و مغازه های آنان هنگام نماز باز است.
 
پناهیان با بیان اینکه احتمالا منظور آقای رئیس جمهور، کشورهای همسایه بوده است، گفت: بنده مخاطبی برای صحبت های رئیس جمهور در کشور نمی بینم، اما ای کاش آقای روحانی این سخن خود را بیشتر باز می کرد و روشن تر بیان می داشت که مفهوم این سخن چیست؟ تا برداشت های اشتباه از آن صورت نگیرد.

 لازم به ذکر است؛ رهبر انقلاب در سالروز ولادت امیرالمومنین علی علیه السلام در دیدار هزاران نفر از مردم استان ایلام فرموده بودند: وظیفه حاکم اسلامی این است که مردم را به بهشت و سعادت اخروی برساند.

تگها: رئیس جمهور, مخاطب, هدف, رئیس, دیدن, پناهیان, سخنرانی, صحبت, روحانی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *