بازدید: 608 | تاریخ انتشار : 19 شهریور 1393
مشاور عالی فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح در امور دفاع مقدس اعلام کر: پیکر مطهر70 شهید دوران دفاع مقدس 23 شهریور از طریق مرز شلمچه به کشور باز می گردد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار 'سید محمد باقرزاده' فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام این خبر گفت: این شهیدان که از عملیات های خیبر, بدر، والفجر8 و تک دشمن در مناطق فاو و جزایر مجنون هستند، متعلق به یگان های 27 حضرت رسول(ص)، 14 امام حسین(ع)، 33 المهدی(عج)، 41 ثارالله، 8 نجف، 25 کربلا، 5 نصر و 12 قائم(عج) هستند که در طول یک ماه اخیر توسط اعضای کمیته جستجوی مفقودین در محدوده فاو، مجنون و شرق دجله کشف شده اند.

مشاور عالی فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح در امور دفاع مقدس و ترویج فرهنگ شهیدان با تأکید بر اهمیت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر ضرورت پیوند حماسه دفاع مقدس و حماسه مقاومت مردمی در غزه تاکید و عنوان کرد: از دیدگاه امام خمینی(ره) که دفاع مقدس را مقدمه فتح فلسطین می دانست آنچه که امروز در غزه می گذرد و پس از آن نیز باید دنبال شود گذار از مرحله ای است که با تجربه پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن برای تمامی محرومان و پابرهنگان همراه است.

وی ادامه داد: از نگاه امام، ما مظلومان همیشه تاریخ غیر از خدا کسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم دست از مبارزه با ظالم برنمی داریم.

سردارباقرزاده تصریح کرد: یادآوری درس های دفاع مقدس و تاکید بر دو راهکار اصلی «یا شهادت یا پیروزی» همه چهارچوب های سیاست های حاکم بر جهان و ظالمان جهان خوار را در هم خواهد شکست و مسلمانان را به قله های عزت و شرف هدایت خواهد کرد. یادشهیدان یادآور این درس ها نیز هست.

تگها: شهید, شهدا, شهدای گمنام

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *