بازدید: 1044 | تاریخ انتشار : 29 آبان 1393
زمان آزاد شدن موصل از دست داعش/ داعش تا 6 ماه دیگر به طور کامل نابود می‌شود
نسیم خنداب:حجت الاسلام جابر رجبی نماینده گروه مقاومت عصائب اهل‌الحق عراق در ایران در گفتگو با خبرنگار بین الملل شبکه اطلاع رسانی راه دانا، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به پیشروی های نیروهای مردمی در مقابل داعش در عراق زمانی تخمینی آزادسازی عراق از دست داعش چه زمانی است، اظهار داشت: از همین جا اعلام می کنیم که داعش در عراق کاملاً زمین گیر شده و با کمک خداوند تا 6 ماه دیگر داعش در عراق نابود می شود.

وی ضمن بیان این موضوع که می توان داعش را با چند موشک نابود کرد اما این کار را انجام نمی دهیم، گفت: تمام تلاش ما در این راستا است که داعش را به صورت ریشه ای نابود کنیم که دوباره نتواند فعالیت‌های خود را در جای دیگر و با همین تفکرات از سر بگیرد.

نماینده گروه مقاومت عصائب اهل‌الحق عراق در ایران با اشاره به پیشروی های اخیر نیروهای مردمی در مبارزه با داعش و شکست های این گروه تروریستی در عراق تصریح کرد: با یاری خداوند از طریق درگاه موصل که همان تلعفر است، می توانیم به زودی موصل را از وجود نیروهای داعش پاک کنیم.

وی با توضیح استراتژی ضربه اول در برخورد با نیروهای داعش گفت: با توسل به این استراتژی به زودی موصل را هم آزاد کرده و شکست داعش را رقم می‌زنیم.

رجبی در پاسخ به سؤالی مبنی بر ادعای پژاک درباره آزادسازی برخی از بخش‌های خاک عراق گفت: ما هم اکنون دشمن واحدی داریم ولی تنها می‌گویم شما نقشه عراق را ببیند که داعش از کجا و از کدام نواحی توانست به موصل برسد، این را بدانید که موصل را داعش  سرنگون نکرد بلکه خیانت سرنگون کرد.

وی با تاکید بر اینکه داعش در آزاد سازی اربیل از مقاومت ضربه خورد نه از ائتلاف آمریکایی ضدداعش تصریح کرد: زمانی که کردستان عراق در معرض سکوت قرار داشت ائتلاف ضدداعش کجا بود؟ مقامات ائتلاف بگویند وقتی اربیل داشت سقوط می‌کرد ائتلاف چه فعالیتی می‌کرد.

نماینده گروه مقاومت عصائب اهل‌الحق عراق در ایران با اشاره به برخی ادعاها مبنی بر آموزش نیروهای کرد از سوی ائتلاف ضدداعش گفت: شاید آموزش‌هایی از سوی ائتلاف داده شده باشد ولی حرف ما این است که چه کسانی امروز در میدان هستند؛ البته ما نیروهای پیشمرگه را قبول داریم و با آنها دوست هستیم.

انتهای پیام/ط

تگها: داعش, نابودی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *