بازدید: 771 | تاریخ انتشار : 14 بهمن 1393
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در گفت‌وگوی تلفنی با دبیر کل سازمان ملل متحد ایران را به حمله به این رژیم متهم کرد.
خبرگزاری فارس: «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در گفت‌وگوی تلفنی با «بان‌کی‌مون»، دبیر کل سازمان ملل متحد، ضمن متهم کردن ایران به انجام عملیات چند روز پیش در مزارع اشغالی «شبعا» از عدم واکنش جامعه بین‌المللی به این موضوع انتقاد کرد.

روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست گزارش داد نتانیاهو در این گفت‌وگوی تلفنی بار دیگر ایران را مسئول حمله مرگبار هفته گذشته در نزدیکی مرز این رژیم با لبنان دانست و مدعی شد ایران در تلاش است در بلندی‌های جولان، علیه اسرائیل «زیرساخت ترور» ایجاد کند.

وی از اینکه جامعه بین‌المللی، ایران را به خاطر این حمله سرزنش نکرده انتقاد کرد و گفت دنیا تا کنون به خاطر این عملیات سوی ایران «انگشت شماتت نگرفته است.»

حزب‌الله لبنان روز چهارشنبه، ۸ بهمن‌ماه با حمله به نظامیان صهیونیست در مزارع اشغالی «شبعا» چند نفر از آنها را کشت و تعدادی دیگر را زخمی کرد. حزب‌‎الله اعلام کرد این عملیات را در واکنش به حمله جند روز قبل‌تر اسرائیل به منطقه «قنیطره» انجام داده است.

یک بالگرد رژیم صهیونیستی روز یکشنبه 28 دی‌ماه شماری از نیروهای مقاومت اسلامی در حومه شهر قنیطره، در جنوب سوریه را هدف قرار داد و با شلیک دو موشک ۶ رزمنده حزب‌الله از جمله «جهاد عماد مغنیه» فرزند شهید «عماد مغنیه»، و همچنین سردار «محمدعلی الله‌ دادی» از فرماندهان سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را به شهادت رساند.

تگها: ادعای اسرائیل, ایران, اسرائیل, صهیونیست, حمله

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *