بازدید: 509 | تاریخ انتشار : 3 فروردین 1394
نرگس آبیار و جایزه‌ی بین الملی فستیوال فیلم زنان(فرانسه) شامل جایزه‌ی ویژه‌ی فستیوال برای بهترین فیلم(به همراه جایزه نقدی 3000 یورویی) و نیز جایزه‌ی اکران و پخش در سراسر اروپا را دریافت کرد.
به گزارش نسیم خنداب به نقل از باشگاه خبرنگاران، نرگس آبیار با فیلم «اشیا از آنچه در آیینه می بینید به شمانزدیکترند»، دو جایزه‌ی بین الملی فستیوال فیلم زنان(فرانسه) شامل جایزه ی ویژه ی فستیوال برای بهترین فیلم(به همراه جایزه نقدی 3000 یورویی) و نیز جایزه ی اکران و پخش در سراسر اروپا را دریافت کرد.

فیلم سینمایی «اشیا از آنچه در آیینه می‌بینید به شمانزدیکترند» که نخستین تجربه فیلمسازی نرگس آبیار به شمار می‌رود در سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم «زنان» که از تاریخ 13 اسفند تا 2 فروردین در فرانسه برگزار می شود، نمایش داده می شود.

فیلم «اشیا از آنچه در آیینه می‌بینید به شما نزدیکترند» در دو تاریخ 24 و 26 اسفندماه در این جشنواره سینمایی نمایش دارد و گلاره عباسی بازیگر به عنوان نماینده این فیلم سینمایی در فرانسه حضور می‌یابد.

جشنواره بین المللی فیلم «زنان» فرانسه از مهمترین جشنواره‌های فیلم مربوط به زنان در دنیا به شمار می آید.

پخش بین‌المللی فیلم «اشیا از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیکترند» را علیرضا شاهرخی به عهده دارد و این فیلم چندی پیش در جشنواره «اسب نقره‌ای» روسیه شرکت کرد و موفق شد دو جایزه منتخب تماشاگران و جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را از آن خود کند.

فیلم سینمایی «اشیا از آنچه در آیینه می‌بینید به شما نزدیکترند» به تهیه‌کنندگی ابوذر محمدی و محمدحسین قاسمی درباره زن بارداری به نام لیلا است که با مشکلات بسیار و بی‌اهمیتی در زندگی دست به گریبان است که این مشکلات اگرچه کوچک و بی‌اهمیت هستند اما برای او بزرگ جلوه می‌کنند.

انتهای پیام/ع

تگها: جشنواره, فیلم, آبیار, زن فرانسه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *