بازدید: 602 | تاریخ انتشار : 30 فروردین 1394

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم از ۲۷۲ معلم نمونه  این استان تجلیل و تقدیر می شوند.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب، "شهریار فولاد وند" مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی در ۲۰۹ همین شورای آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: از ۲۷۲ معلم نمونه استان تعداد ۲۶۰ معلم نمونه شهرستانی، ۱۱ معلم نمونه استانی و یک معلم نمونه کشوری تجلیل خواهد شد.

 

 


فولادوند اظهار کرد: معلم های نمونه انتخاب شده استانی  پنج نفر در پایه ابتدایی، دو نفر در پایه متوسطه اول و چهار نفر در پایه متوسطه دوم مشغول به خدمت هستند.


وی افزود: معلمان نمونه استانی از سربند، اراک، کمیجان، ساوه و شازند هستند و در مراسمی با حضور مسئولان استانی و کشوری از این معلمان نمونه تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آمد.


مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: اعزام معلمان نمونه برای دیدار با مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان فرهنگی، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی، برگزاری مراسم تکریم از معلمان و گلباران قبور مطهر شهدای فرهنگی بخشی از برنامه های هفته معلم در استان است.


فولادوند در ادامه به اسکان مسافران نوروزی در مدارس استان نیز اشاره کرد و افزود: در ۱۵ منطقه آموزشی استان ۸۰ واحد آموزشی در قالب ۷۵۹ کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده بود.

 

وی خاطر نشان کرد: در این ایام ۱۱ هزار و ۸۷۷ خانوار در قالب ۶۳ هزار و ۹۷۵ نفر روز از ستاد اسکان فرهنگیان استان استفاده کرده اند که نسبت به سال قبل از آن از رشد سه هزار نفر روز برخوردار بوده است.


 برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز، جشنواره بین المللی فیلم رشد در مدارس استان مرکزی و اختصاص پیدا نکردن صد درصدی اعتبارات شورای آموزش و پرورش مباحث دیگری بود که در شورای آموزش و پرورش استان مطرح شد.


انتهای پیام/ش

تگها: روز معلم, برنامه های هفته معلم, استان مرکزی, اخبار خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *