بازدید: 238 | تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1394
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از توقیف یک خودروی سانتافه با ۲۲ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال خلافی در اراک خبر داد.
به گزارش نسیم خنداب به نقل از پایگاه تحلیلی خبری دیار آفتاب، سرهنگ "ابوالفضل امیدی" رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: این خودرو روز دوشنبه در پارک شهید باهنر اراک به دلیل سبقت و سرعت غیرمجاز و انجام حرکات نمایشی متوقف شد.

امیدی اظهار کرد: در استعلام های صورت گرفته مشخص شد این خودور ۵۱ فقره تخلف از جمله هفت فقره تخلف حادثه ساز دارد که برابر قانون توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

۶۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در شازند کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی شهرستان شازند، از کشف و ضبط ۶۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "احمد رضا چگینی" فرمانده انتظامی شهرستان شازند در توضیح این خبر گفت: این میزان کالای قاچاق روز دوشنبه در چهار عملیات جداگانه از چهار مسافر اتوبوس های در تردد محور توره شازند به دست آمد.

وی، کالاهای قاچاق کشف شده را شامل شش دستگاه ای ای دی، دو دستگاه یخچال، یک دستگاه کولر گازی، ۱۵ تخته پتو، حدود پنج هزار قالب صابون خارخی، ۳۶۰ قوطی روغن موتور، یکهزار و ۱۹۷ بطری نوشابه نیروزا و یک عدد اسپری اشک آور عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند بیان کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مقام های قضایی شدند.

دستگیری سه سارق حرفه ای در اراک

فرمانده انتظامی شهرستان اراک، از دستگیری دو سارق حرفه ای در شهرستان اراک خبر داد.

سرهنگ "مصطفی ویسمه ای" فرمانده انتظامی شهرستان اراک در این خصوص گفت: دو نفر از سارقان دستگیر شده دوربین های مداربسته اماکن عمومی و خصوصی را سرقت می کردند که با اقدام های فنی و اطلاعاتی شناسایی شدند.

وی بیان کرد: سارق دیگر به صورت گسترده در زمینه سرقت قطعات آلومینیومی ایستگاه های اتوبوس فعالیت داشت که این فرد نیز روز سه شنبه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک ادامه داد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مقام های قضایی شدند.

وقوع سرقت در سال گذشته در استان مرکزی شش درصد کاهش و کشف سرقت ها چهار درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن افزایش داشته است.

تگها: کالای قاچاق, توقیف خودرو, سه سارق حرفه ای در اراک

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *