بازدید: 302 | تاریخ انتشار : 13 خرداد 1394
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت : برگزاری کنسرت پرواز همای هم از نظر امنیتی و هم از نظر فرهنگی در کمیسیون های امنیت ملی و فرهنگی مجلس قطعا هفته آینده پیگیری خواهد شد و تصمیم جدی در این خصوص اتخاذ می شود.

 

به گزارش نسیم خنداب، عوض حیدر پور عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص مجوز وزارت ارشاد برای برگزاری کنسرت پرواز همای که قرار است در تالار  وزارت کشور برگزار شود اظهار داشت: واقعا اگر این خواننده فعالیت ضد انقلابی داشته باشد و همچنین وزارت ارشاد هم آن را تایید کرده باشد قطعا باید جلوی برگزاری این کنسرت کرفته شود.

 

وی در ادامه افزود: ما در کشور خودمان هنرمند خوب کم نداریم آن وقت جالب است مسئولان وزارت ارشاد به دنبال خواننده های ضد انقلاب هستند، ما به آقایان تذکر میدهیم که در راستای ارزش ها و آرمانهای نظام و انقلاب گام بردارند.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان تاکید کرد: برگزاری کنسرت پرواز همای هم از نظر امنیتی و هم از نظر فرهنگی در کمیسیون های امنیت ملی و فرهنگی مجلس قطعا هفته آینده پیگیری خواهد شد و تصمیم جدی در این خصوص اتخاذ می شود.

انتهای پیام/م

تگها: کنسرت, خواننده, ضد انقلاب, مجوز, فرهنگ و ارشاد

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *