بازدید: 419 | تاریخ انتشار : 16 تیر 1394
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان مركزی گفت: روز گذشته در عمليات ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان مركزي ۶۰ كيلوگرم ماده مخدر ترياك كشف شد.
به گزارش نسیم خنداب به تقل از  دیار آفتاب، سرهنگ "محمد حسني"، رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان مركزي در اين باره گفت: ماموران اين پليس در تحقيقاتي از حمل و انتقال مقدار قابل توجهي مواد مخدر از استان هاي همجوار به مقصد شهرستان ساوه مطلع شدند و تحقيقات براي شناسايي و دستگيري قاچاقچيان آغاز شد.

وي اضافه كرد: سرانجام با برنامه ريزي هاي انجام شده و با همكاري ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوه، خودروي كاميوني كه مواد مخدر را حمل مي كرد در يكي از محورهاي مواصلاتي شناسايي و متوقف شد.

سرهنگ حسني ادامه داد: در بازرسي از خودرو مقدار نزديك به ۶۰ كيلوگرم ماده مخدر ترياك كه در بسته بندي هايي در داخل خودرو جاساز شده بود كشف شد.

اين مقام انتظامي در پايان خاطر نشان كرد: در اين عمليات فرد قاچاقچي دستگير و براي برخورد قانوني به يگان انتظامي انتقال داده شد.

۹۱۰  ميليون كالاي قاچاق در مركزی كشف شد

 معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مركزي گفت: در عمليات هاي پليس استان مركزي چهار محموله قاچاق به ارزش ۹۱۰ ميليون ريال كشف شد.


سرهنگ "سيد احمد خسروي" معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مركزي در اين باره گفت:‌ در يكي از اين عمليات ها كه در شهرستان دليجان اجرايي شد، ماموران پليس اين شهرستان موفق شدند از يك دستگاه خودرو كاميون بيش از يك تن برنج قاچاق به ارزش ۵۶۰ ميليون ريال را كشف كنند.

وي اضافه كرد: در اين عمليات يك نفر دستگير و براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضايي معرفي شد.

وي به ديگر عمليات پليس در مركز استان اشاره كرد و افزود: در عمليات ديگر ماموران پليس امنيت عمومي فرماندهي انتظامي استان از دو دستگاه خودروي سواري تعداد تقريبي دو هزار و ۵۰۰ عدد ادكلن قاچاق به ارزش ۲۲۰ ميليون ريال كشف شد كه در اين عمليات نيز دو نفر دستگير شدند.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مركزي در ادامه از توقيف محموله اي كالاي قاچاق در شهرستان خمين نيز خبر داد و خاطر نشان كرد: ماموران پليس امنيت عمومي شهرستان خمين نيز در عملياتي موفق شدند محموله اي قاچاق شامل تخمه آفتابگردان، چاي ، كمپوت و خميرداندان را به ارزش بيش ا ز ۸۰ ميليون ريال را توقيف كنند.

سرهنگ خسروي توقيف يك دستگاه خودروي پژوي ۴۰۵ با بار لوازم آرايشي قاچاق به ارزش ۵۰ ميليون ريال در شهرستان زرنديه را از ديگر عمليات هاي قاطعانه پليس در برخورد با قاچاق كالا برشمرد و گفت: طرح هاي قاطعانه پليس در برخورد با قاچاقچيان كالا با جديت ادامه خواهد داشت و شهروندان نيز مي توانند در صورت اطلاع از هر گونه فعاليت افراد فرصت طلب مراتب را از طريق تلفن ۱۱۰ به مراكز پليس گزارش كنند.


واژگوني تراكتور در خمين جان يك نفر را گرفت

فرمانده انتظامي شهرستان خمين  گفت: روز گذشته بر اثر واژگوني يك دستگاه تراكتور در حوالي روستاي ورچه شهرستان خمين ، راننده تراكتور جان خود را از دست داد.

سرهنگ "محمدعلي گودرزي" فرمانده انتظامي شهرستان خمين در اين باره گفت: حدود ساعت ۲۰ و ۳۰ دقيقه روز گذشته گزارشي به مركز فوريت هاي پليس ۱۱۰ شهرستان خمين مبني بر واژگوني يك دستگاه تراكتور در حوالي روستاي ورچه شهرستان اعلام شد كه بلافاصله تيم هاي امدادي و انتظامي براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وي اضافه كرد: در تحقيقات اوليه مشخص شد كه تراكتور در رودخانه اي واژگون شده كه بر اثر اين سانحه راننده تراكتور به علت شدت جراحات در دم جان خود را از دست مي دهد.

سرهنگ گودرزي خاطر نشان كرد: جسد متوفي براي سير مراحل قانوني به سردخانه بيمارستان انتقال شد.


نفوذگر به وای فای شهروندان ساوجي  دستگیر شد


رئيس پليس فتاي فرماندهي انتظامي استان مركزي گفت: شخصی که از طریق دستگاه های الکترونیکی به وای فای شهروندان ساوجي نفوذ و از اینترنت آنها استفاده می كرد توسط کارشناسان پلیس فتا شهرستان ساوه دستگیر شد.


سرگرد"مصطفي نوروزي"،رئيس پليس فتاي فرماندهي انتظامي استان مركزي در توضيح اين خبر گفت: در پي دريافت شکايتي با موضوع هک و نفوذ به وای فایِ احدی از شهروندان ساوجی موضوع در دستورکار کارشناسان پلیس فتا شهرستان ساوه قرار گرفت.


نوروزي ادامه داد: طی بررسی ها و اقدامات فنی به عمل آمده کارشناسان پلیس فتا و با انجام اقدامات تخصصی، فردي كه اقدام به استفاده غيرمجاز از واي فاي ديگر افراد مي مي نمود شناسایی و طی هماهنگی با مقام محترم قضایی به پلیس فتا احضار شد.


وي اضافه كرد: پس از تجزیه و تحلیل ادله موجود مشخص شد که متهم تاکنون اقدام به هک وای چند نفر از ديگر شهروندان نيز كرده است.


اين مقام انتظامي عنوان كرد: پس از تهیه مستندات کافی ،از متهم در خصوص موضوع پرونده تحقیق به عمل آمد که ابتدا ایشان منکر هرگونه نفوذ و هکِ وای فای شد ،اما پس از ارائه ادله و مدارک جمع شده توسط کارشناسان این پلیس بهجرم خود اعتراف كرد و اذعان داشت که صرفاً از روی کنجکاوی به چنين عمل مجرمانه اي دست زده است كه در اين خصوص پرونده اي تشكيل و به مقامات قضايي تحويل داده شد.


سرگرد نوروزي در پايان از شهروندان خواست پس از استفاده از مودم هاي بي سيم جهت اتصال دستگاه هاي جانبي همانند موبايل و تبلت به اينترنت، مودم را بصورت فيزيكي خاموش كنند تا كسي نتواند به آنها نفوذ كند.

تگها: مواد مخدر, کالای قاچاق, سانحه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *