بازدید: 360 | تاریخ انتشار : 21 شهریور 1394
باید از توجه به کمیت پرهیز کرد و به ارتقا کیفیت اخبار پرداخت، قطعا دو خبر صادق و با کیفیت بهتر از 2هزار خبر بی کیفیت و بی روح است.
محور خبر باید صداقت باشد/ خبر بی روح برای جامعه مضر است
به گزارش نسیم خنداب به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در مراسم افتتاحیه دومین دوره آموزشی سرپرستان و خبرنگاران دفاتر استانی خبرگزاری بسیج، تقارن سالروز تولد شهید آوینی با روز افتتاحیه دوره اموزش خبرنگاری خبرگزاری بسیج را اتفاقی مبارک و زیبا خواند و اظهار داشت: شهید آوینی الگویی بسیار زیبا و متعالی برای افرادی است که قصد کار انقلابی در رسانه ها دارند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به برنامه تلویزیونی «روایت فتح» گفت: حسی که شهید آوینی در روایت از دفاع مقدس بیان می کرد بسیار زیبا بود و مخاطب به راحتی ایثار و رشادت های رزمندگان در جبهه های نبرد حق علیه باطل را درک می کرد.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس نمونه ای بارز از عمل به قرآن کریم است، بیان داشت: در دفاع مقدس هیچ مورد زشت و ناپسندی وجود نداشت، دفاع مقدس یک فرهنگ است که در هیچ جای دنیا پیدا نمی شود که البته امروز این فرهنگ به کشورهایی که بیداری اسلامی و مقاومت در آن ها ریشه پیدا کرده نیز نمایان شده است.

سردار فضلی با بیان اینکه صداقت عمل بسیجیان در دوران دفاع مقدس موجب دست یابی آن ها به درجه شهادت می شد، خطاب به خبرنگاران بسیج گفت: درخواستی که بنده از خبرگزاری بسیج دارم این است که شما صادق ترین رسانه‌ی نه تنها داخلی بلکه صادق ترین رسانه در بین رسانه های جهان باشید و محور اخبار خود را بر مبنای صداقت بنا کنید.

وی در ادامه با بیان اینکه کیفیت اخبار رکنی مهم و اثر گذار در حرکت یک رسانه به سوی هدف خود است، تصریح کرد: باید از توجه به کمیت پرهیز کرد و به ارتقا کیفیت اخبار پرداخت. قطعا دو خبر صادق و با کیفیت بهتر از 2هزار خبر بی کیفیت و بی روح است، ما باید بدانیم که خبر بی روح به جامعه ما آسیب خواهد زد.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به هجمه های رسانه های غربی به نظام جمهوری اسلامی ایران، بیان کرد: امروز می بینیم که رسانه ای غربی مثل بی بی سی، اخباری صحیح و گویا متعکس می کند و با زیرکی در میان این اخبار، اخبار و گزارشات شوم خود را نیز بیان می کند و متأسفانه برخی از رسانه های داخلی از این موضوع غافل هستند و تنها به دنبال کمیت اخبار هستند.
 

انتهای پیام/بخ

تگها: بسیج, بسیج رسانه, سردار فضلی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *