بازدید: 334 | تاریخ انتشار : 22 آذر 1394
کارشناس مسائل سیاسی گفت:عناصر نفوذ همان کسانی هستند که با قانون و نهاد های کشور سر جنگ دارند و موضع گیری آن ها باعث بروز فتنه زشت و پرهزینه ۸۸ شد.
مجلس بقالی نیست/برای نماینده شدن تائید شورای نگهبان لازم است/عناصر نفوذ همان کسانی هستند که با قانون و نهاد های کشور سر جنگ دارند

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نمره ۲۰ ، سید هادی سید افقهی کارشناس مسائل سیاسی در ارتباط با شکل گیری فتنه چهارم از طریق نفوذ عوامل بیگانه در کشور گفت: به گفته رهبر معظم انقلاب هدف آمریکا از اجرای برجام  این است که در زمینه های سیاسی ، امنیتی ، اقتصادی و حتی فرهنگی  در کشور ما نفوذ پیدا کند.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در تکمیل فرمایشات خود این چنین فرمودند: این بار آمریکا به دنبال فرستادن جاسوس برای کسب اطلاعات نیست بلکه می خواند در مراکز تصمیم ساز و تصمیم گیر نفوذ کنند.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: بنابراین تصویب و اجرای برجام هدف نهایی آمریکا و هم پیمانان آن نمی باشد و در حقیقت آن ها خواستار حل مشکلات هسته ای نیستند چرا که می دانند ایران به دنبال ساخت بمب اتم نیست.

نفوذ حربه جدید آمریکا و هم پیمانانش برای به زانو در آوردن ایران

سید افقهی تصریح کرد: از آنجایی که آمریکا نتوانست از طریق جنگ ۸ ساله  و محاصره های گوناگون و بهانه های ابلهانه ما را به زانو در آورد، با طرح نقشه ای جدید مبنی بر حل مشکلات هسته ای و ایجاد همکاری توسط امضا قراردادهای تجاری و اقتصادی در کشور ایران نفوذ کند.

وی بیان داشت: در این زمان هر دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا منظور مقام معظم رهبری را تفسیر به رای کردند به گونه ای که اصولگرایان سعی کردند همانطور که رهبر انقلاب فرمودند تفسیر کنند ،شواهد و مثال بیاورند برای اثبات نفوذ بیان کردندبه ویژه دستگیری عواملی که نفوذ به دستگاههای اجرایی نظام را ثابت می کرد.

کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: جناح اصلاح طلب اعلام کردند که نفوذ به این معنی نیست که یک آمریکایی به طور مستقیم نفوذ کند بلکه نفوذی ها کسانی هستند که ۸ سال قبل (دولت احمدی نژاد) در سیستم سیاسی و اقتصادی کشور نفوذ کردند و بستر را برای دشمن فراهم کردند.

سید افقهی توضیح داد:در صورتی که منظور مقام معظم رهبری نفوذ آمریکا ، ستون پنجم  و پیاده نظام آمریکا در داخل کشور است ،نفوذ را کسانی ایجاد کردند که می گویند دیگر نباید شعار مرگ بر آمریکا سر داد و زمینه ساز این نفوذ کسانی هستند که امید وار به بازگشایی مجدد سفارت آمریکا در ایران هستند.

وی تاکید کرد: مقام معظم رهبری طرح جایگزین برای برجام اعلام کردند و فرمودند چشمتان به دست دشمن نباشد ، دشمن هرگز خیر ما را نمی خواهد پس بروید به توانمندی ها و استعداد های ذاتی خود تکیه کنید و با طراحی اقتصاد مقاومتی راه نشان دادند ولی متاسفانه می بینیم که روز به روز واردات کالاهای خارجی چندین برابر می شود که مصداق اصلی نفوذ است.

دفن ۱۷۰۰ تن سیب زمینی و واردات آن به کشور مصداق بارز نفوذ

کارشناس مسائل سیاسی اظهار داشت: دفن ۱۷۰۰ تن سیب زمینی و واردات آن به کشور همچنین نادیده گرفته شدن و تحقیر توانمندی های کشور توسط ترکان مشاور عالی رتبه رئیس جمهور  که بگوید صنعت و تکنولوژی ما بیشتر از آبگوشت بزباش و قرمه سبزی نیست و با تحقیر داشته های خود و کاشتن بذر یأس در دل جوانان زمینه بستر سازی نفوذ را در کشور افزایش می دهد.

سید افقهی افزود: جناح اصلاح طلب باز هم به پیش داوری در خصوص انتخابات پرداخته و هنوز انتخاباتی صورت نگرفته نمایندگان مشخص شده ، پست های مجلس را هم تقسیم کرده اند و در خصوص نحوه اداره آن تصمیم گیری می کنند و در صدد هستند تا با استفاده از نام بزرگان سکوهای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی را تصرف کنند.

وی گفت: شاید این افراد بخواهند مزاحمت هایی برای خط انقلاب، ولایت فقیه و شخص مقام معظم رهبری ایجاد کنند در حالی که ملت ایران مثل همیشه هوشیار است و تشخیص می دهند که چه کسانی در خط نفوذ حرکت می کنند.

 خواص  و نقش آن ها در پیشبرد نفوذ

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: مردم تحت تاثیر بزرگان خود هدایت می شوند، اگر بزرگان صالح شوند امت اصلاح می شود و اگر بزرگان فاسد شده ، دچار انحراف و لغزش شوند و از خط اصیل امام زاویه گیرند همچنان که در فتنه ۸۸ شاهد بودیم که سبب خسارات جبران ناپذیر به بدنه نظام شد.

سید افقهی بیان کرد: انسان زمانی که در مسیر انحراف و سراشیبی سقوط قرار می گیرد اگر دیگران هم بخواهند به او کمک کنند تمایلی برای نجات نشان نمی دهد، همانطور که سران فتنه با وجود اینکه در حصر هستند هنوز بر تقلب در انتخابات تاکید دارنددر صورتی که سایر هم سنگرانشان بر این عقیده نبودند.

وی ادامه داد: اما سوالی که پیش می آید این است که چرا برای انتخاباتی که هنوز صورت نگرفته نتیجه گیری می کنند و به نفع خود رقم می زنند؟پاسخ این است که در صورت پیروز نشدن حزب اصلاح طلب  اعلام می کنند که تقلب در انتخابات صورت گرفته است.

کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: و اگر  این افراد ولایت فقیه ، شورای نگهبان، قواعد انتخابات و موسسات دولتی و انقلابی را قبول دارند پس چرا بر نظارت شوارای نگهبان اعتراض دارند؟ چرا که می دانند برخی از آن ها تائید نخواهند شد و بدیهی است که برخی از آن ها اصحاب فتنه هستند که با نیت ورود مجدد به قصد نمایندگی وارد می شوند.

سید افقهی تصریح کرد: برای نماینده شدن تائید شورای نگهبان لازم است چرا که مجلس بقالی نیست و برای ورود به آن باید از فیلتر عبور کنند و صلاحیت های آن ها روشن شود.

وی تاکید کرد: عناصر نفوذ همان کسانی هستند که با قانون و نهاد های کشور سر جنگ دارند و موضع گیری آن ها باعث بروز فتنه زشت و پرهزینه ۸۸ شد و کشور را در لبه پرتگاه قرار دادند.

کارشناس مسائل سیاسی در خاتمه عنوان کرد: متاسفانه در حال حاضر برخی رسانه های زرد با سر دادن همان نغمه های شوم به شکل وقیح تر و شیوع ابتذال فرهنگی قصد در بر هم ریختن اوضاع کشور دارند.

انتهای پیام/

تگها: کارشناس مسائل سیاسی, بقالی, مجلس, کاندیدا, شورای اسلامی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *